16 C
Rīga
svētdien, jūnijs 26, 2022

Horoskops: Katras horoskopa zīmes iecienītākie hobiji

Dieviete.lv
 

Jau sen ir skaidrs, ka ikviens mēs esam atšķirīgs, līdz ar to arī intereses ir atšķirīgas. Katrs no mums izklaidējas citādāk – kāds stundām ilgi sarunājas ar draugiem pa telefonu, kāds ceļo vai nodarbojas ar sportu, kāds cits glezno vai lasa grāmatas. Kādām izklaidēm dod priekšroku tavas zodiaka zīmes pārstāvji?

Auns

Izklaides jomā viņš bieži paļaujas uz draugu, radinieku vai kolēģu gaumi un izvēli. Auns ar prieku piekrīt tam, kas patīk viņam tuviem cilvēkiem – vienās brīvdienās viņi līdz spēku izsīkumam var nodarboties ar sportu, bet jau nākamajās doties uz bāru un uzrīkot dejas uz bāra letes. Ja Aunu neviens nekur neuzaicina, viņš, visticamāk, brīvajā laikā nodarbosies ar pasaules iekarošanas plānu sastādīšanu vai vismaz izstrādās stratēģiju, lai iegūtu sev tīkamas personas sirdi.

Vērsis

Vērsis bieži izklaidējas, nodarbojoties ar kaut ko lietderīgu. Brīvo laiku viņš velta rokdarbiem, remontdarbiem vai sava budžeta analīzei. Vērsis labprāt apmeklē kultūras pasākumus – viņam ir visnotaļ izsmalcināta gaume, tāpēc starp šīs zīmes pārstāvjiem ir daudz dedzīgu teātra, kino un izstāžu fanu. Turklāt Vērsis ir gardēdis, tāpēc viņam patīk pasēdēt kafejnīcās ar lielu desertu izvēli un restorānos ar labu virtuvi, kā arī mājās gatavot dažādus sarežģītus ēdienus. Vērsim patīk arī izbraucieni pie dabas un viņš cenšas daudz laika pavadīt svaigā gaisā, tālāk no pilsētas burzmas.

Dvīņi

Dvīņi dievina skaļas ballītes lielā kompānijā. Dvīņiem patīk kustība un intelektuālas spēles, dejas, dažāda veida zibakcijas. Turklāt kolosālu gandarījumi Dvīņi gūst no azartiskām diskusijām un var līdz spēku izsīkumam strīdēties par kādu pilnīgi nesvarīgu jautājumu. Dvīņiem tīkamas ir arī gastronomiskās izklaides. Nereti šīs zīmes pārstāvji rīko ballītes ar picas vai suši gatavošanu, kuru laikā pagatavo un notiesā neiedomājami lielu ēdiena daudzumu.

 

3 KOMENTĀRI

  1. Kā es parsmejos..mans iecienītākais hobijs ir mežos un purvos lasīt ogas.esmu meža lauma..sports un izklaides man nepatīk.man patīk vientuliba

  2. Jo kurienes izraka šis muļķības. Svariem riebjas kaulēties, un labprātāk iet ciemos nekā uzņem viesus.. un stundām pielaikot drēbes arī nepatīk.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here