6.8 C
Rīga
ceturtdien, 25 aprīlis, 2024

Horoskops: Ko apņemties 2023. gadā?

Dieviete.lv
 

Viena gada beigas un cita sākums nozīmē, ka mums ir iespēja sākt visu no jauna. Šajā rakstā tev būs iespēja uzzināt vairāk par savu 2023. gadu!

AUNS – Jaunu virsotņu sasniegšana.

Tev patīk konkurence un tieši konkurence ir tā, kas tev palīdz sasniegt savus nospraustos mērķus. Kāpēc gan nepacensties uzstādīt dažus personiskos rekordus 2023. gadā… vai pat nemēģināt labot kādu pasaules rekordu? Pasaules Ginesa rekordu grāmatas kategorijas ir tik dažādas. 

VĒRSIS – Pievērsies sportam.

Jaunas vingrošanas rutīnas uzsākšana ir lieliska izvēle, tāpēc padomājiet par tādu, kuru esat domājis izmēģināt. Svarcelšana? Skriešana? Joga? Kikbokss? Skrituļslidošana? Sāc izstrādāt savu treniņu plānu jau tagad, lai to ievērotu visu gadu.

DVĪŅI – Palutini sevi!

Tev patīk mācīties. Tu vienmēr atrodies “studenta režīmā”, ātri uzņemot jaunu informāciju un izmantojot to kā stimulu, lai radītu novatoriskas idejas. Šogad atgriezies bērnībā un paskaties uz lietām, par kurām lūdzies, kuras vēlējies, lai vecāki nopērk, padomā par vietām, uz kurām bērnībā vēlējies doties. Parūpējies par savām pagātnes vēlmēm un piepildi kādu no tām, lai tavs iekšējais bērns būtu laimīgs.

VĒZIS – Sakārto savas finanses.

Drošība un stabilitāte ir tavas zīmes visdziļākā nepieciešamība, un nauda veido milzīgu tās daļu. Atvēli laiku savu izdevumu izpētei, iespējams, ka tev nepieciešams no jauna izvērtēt savas prioritātes, lai realizētu to, kas patiesi nepieciešams. Izveido plānu un uzstādi mērķi, piemēram, izveido savus iekrājumus.

LAUVA – Pavadi vairāk laika izejot sabiedrībā!

Šis ir gads, kurā tev vajadzētu ļauties svinībām. Varbūt pienācis laiks uzrīkot kādas svinības? Gada laikā ir pietiekami daudz svētku, izvēlies kādu no tiem un veido jaunas ģimenes tradīcijas. Pietiks sēdēt maliņā, pienācis laiks svinēt un priecāties par dzīvi!

JAUNAVA – Meditē.

Jaunavai šis gads nepieciešams sava miera gūšanai. Meditācija var palīdzēt nomierināt un sakārtot domas. 21. gadsimtā ir iespējamas ļoti dažādas meditācijas iespējas, atliek tikai izvēlēties sev piemērotāko. Atrodi SAVU veidu, kā meditēt. Ja meditēsi, tad 2023. gadu varēsi noslēgt ar sakārtotām domām un mierpilnu prātu.

SVARI – Pievienojies kādam domu biedru klubiņam vai uzsāc kādu hobiju.

Svari mīl kompāniju. Tu esi dabisks sociālais tauriņš, tāpēc turpini izmantot savus talantus un padari 2023. gadu īpaši sabiedrisku. Dariet to viegli un uzreiz, pievienojoties vienam vai diviem pulciņiem. Nepārspīlē un vispirms iesaisties izmēģinājuma režīmā. Ar laiku tu atradīsi sev atbilstošu hobiju un tas piepildīs tavu dzīvi ar prieku.

SKORPIONS – Šis gads ir īstais laiks, lai pievērstos dārza darbiem un iegādātos jaunus istabas augus.

Iegādājies augu, patiesībā iegādājies vairākus! Vai arī izveido loga kastīti vai vietu koplietošanas dārzam, vai mazu garšaugu stūrīti. Pievērs savu skatienu kaut kam dzīvam. Augi ir dzīvi organismi, kas izdala skābekli un audzē skaistas lapas, ziedus un augļus. Viņi reaģē uz pozitīvu uzmanību un aprūpi. Tie padara vidi labāku. Tie var būt jūsu jaunais hobijs. 

STRĒLNIEKS – Gads, lai mācītos gatavot!

Mācīšanās gatavot (un labi un daudzpusīgi gatavot) ir dzīves prasme, kura noderēs visa mūža garumā. Iemācīties gatavot var tik dažādi, tie var būt – youtube video, recepšu grāmatas vai pulciņi. Lieliski, ja savu veikumu vari kādas atrādīt, jo tas šim hobijam piešķirs īpašu azartu un nopietnību. Gada beigās varēsi pagatavot vairākus gardus ēdienus.

MEŽĀZIS – Atvēli vairāk laika atpūtai un miegam.

Tu strādā tik smagi, ka patiesībā tava lielākā cīņa ir veltīt laiku atpūtai un relaksācijai. 2023. gadu padari par savas relaksācijas un laba miega gadu. Atjauno savu guļamistabu un izdomā savu atslodzes rutīnu. Izveido jaunu rituālu grafiku. Iegādājies kādu SPA komplektu, masāžas rituālu un beidzot palutini sevi ar kādu tālāku atvaļinājuma braucienu.

ŪDENSVĪRS – Sāc lasīt grāmatas un pievienojies kādā grāmatu lasīšanas pulciņā.

Tev patīk barot savas smadzenes ar stimuliem, un tev patīk mācīties, absorbēt, jautāt, analizēt un kritizēt. Izveido savu grāmatu klubu 2023. gadā. Katru mēnesi (vai ceturksni) izvēlieties jaunu grāmatu un lasi to kopā ar draugiem, kolēģiem vai ģimenes locekļiem. Regulāri tikieties, lai pārrunātu izlasīto. Tev šāds hobijs patiks! Šādus pulciņus arī iespējams atrast, ja nevēlies veidot savu.

ZIVIS – Pievērsies jogai.

Joga ir lieliski piemērota tavai zodiaka zīmei. Viss, kas nepieciešams šai praksei ir elpa un fokuss. Tu vari to darīt gandrīz jebkur – klasē vai savā telpā, ārā, kopā ar citiem vai vienatnē. Padari jogu par savu jauno iecienītāko izklaidi 2023. gadā! Par jogu iespējams atrast ļoti daudz grāmatu, podkāstus, youtube un tiktok video. Ideāli, ja atrodi kādu jogas nodarbību pulciņu, tas šī hobija pirmsākumos būs ļoti noderīgi.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.