2 C
Rīga
svētdien, janvāris 16, 2022

Horoskops: Tavs janvāra horoskops

Dieviete.lv
 

Ieskaties, par ko būs jāpriecājas un no kā jāuzmanās.

Auns

Īstais laiks, lai beigtu uztraukties ko par tevi domā citi. Tavs uzdevums ir mīlēt sevi, tu vienmēr atbalsti savus draugus. Šomēnes ļaujies komplimentiem un uzmanības apliecinājumiem no draugiem un pretējā dzimuma. Nedomā, ka kādu darba projektu ir nepieciešams pārdomāt vēlreiz. Ir lietas, kuras nekad nebūs perfektas, bet kuras vienkārši ir jāizdara. Ir laiks īstenot savas slepenās fantāzijas. Atklāj draugam savas pārdrošākas idejas.

Vērsis

Tavs uzdevums ir saglabāt līdzsvaru. Centies samērot izklaides ar darbu. Šomēnes slinkums būs viens no taviem lielākajiem ienaidniekiem. Koncentrējies uz ģimeni. Pārsteidz savu mammu dodoties ciemos vai uzaicinot uz kafejnīcu. Ja esi viena, tad sper drosmīgu soli un uzaicini savu simpātiju uz randiņu.

Dvīņi

Koncentrējies uz atbrīvošanos. Tu pilnībā kontrolē sevi un baidies no jaunas pieredzes, jo baidies, ka zaudēsi šo kontroli. Nesapņo par nākotni, izdzīvo esošo brīdi. Ja mēneša beigās sajutīsi saikni ar kādu vīrieti, neatklāj viņam to pārāk ātri. Noslēpumainība ir visai pievilcīga! Jaungada apņemšanās attiecas uz nākotni, tāpēc skaties uz priekšu, nevis atpakaļ.

Vēzis

Domā par savu pašsajūtu. Kādu nedēļu centies ēst veselīgi – tas tev sniegs nepieciešamo enerģiju. Ievies kārtību papīru lietās , citādi haosā uz rakstāmgalda palaidīsi garām ko svarīgu. Sakārto darba vietu un savu ikdienu. Neuztver personīgi kritiku: runa nav par tevi, bet gan par kādu problēmu.

Lauva

Tavs plānotājs ir pārpildīts līdz malām. Šāda degsme darbā uzlabo tavu tēlu priekšniecības acīs, bet nemierpilnus brīžus sagādās konkurenti. Taču ieplāno arī nelielas pauzes, ko veltīt atpūtai un veselībai. Uzticies pirmajam iespaidam. Tavai skepsei pret nesen iepazītu personu ir pamats. 

Jaunava

Janvāri izmanto savas karjeras spodrināšanai. Tu sajutīsi ķermenisku un garīgu vēlmi pēc vienatnes, tāpēc gribēsi pabūt mājās viena pati. Sākot no janvāra tev uzmanību sāks pievērst kāds vīrietis. Sākumā tas var krist uz nerviem, bet, palūkojoties uz viņu vērīgāk, tu ieraudzīsi šī cilvēka pozitīvās īpašības. Šis vīrietis tev iepatiksies. 

Svari

Rīkojies prātīgi ar naudu, gan izdodot to pati, gan aizdodot citiem. Konfliktsituācijas šobrīd labāk risināt ar humora palīdzību, taču atceries pasmieties vispirms jau par sevi. Nākamajās četrās nedēļās nekādas lielās kaislības nav gaidāmas. Pēc stresainas darba dienas tev vienkārši gribēsies ieritināties uz dīvāna blakus mīļotajam cilvēkam. 

Skorpions

Randiņu trūkuma iemesls nav nedz neglīts tērps, nedz nepareizi izvēlēts grims. Vienkārši tie vīrieši, kas tev patīk, neuzdrīktas tevi uzrunāt. Mīlas liesma izšķilsies tikai februārī, taču tā būs spēcīga. Darbā nemierpilnus brīžus sagādās konkurenti. Neļaujies pesimismam un uztver viņus kā iedvesmas avotu. 

Strēlnieks

Koncentrējies uz savas gaumes pilnveidošanu. Pirms ieguldi naudu jaunās mēbelēs, ieskaties dažādos dizaina blogos, rezultāts tev patiks. Paliec pie sava, ja tiec nostādīta neērtā situācijā, ja paskaidrosi savu viedokli, tad tevi sapratīs arī apkārtējie. Ieej ar draugu putu vannā. Jūs būsiet pārsteigti, cik jauks izvērtīsies romantiskais vakars.

Mežāzis

Domā par atpūtu. Piekrīti negaidītam nedēļas nogales izbraukumam. Tavs uzdevums ir pastāvēt uz savām vajadzībām Ja būsi pietiekami atklāta, tad tavas prasības tiks uzklausītas. Ja esi attiecībās, tad ieplāno spēļu vakaru. Ja esi brīva no attiecībām, ģimenes vakariņās tavu uzmanību piesaistīs kāds sens draugs. 

Ūdensvīrs

Koncentrējies uz savām attiecībām. Tu iepriekš savu uzmanību vairāk veltīji citiem mērķiem, tomēr tagad meklēsi iespēju vairāk laika kopā pavadīt ar draugu. Pagatavo viņam vakariņas. Nedomā par darbu, jo nav nekas tāds ko šobrīd varētu atrisināt, visam ir nepieciešams laiks un tas nesīs pozitīvas pārmaiņas. 

Zivs

Velti laiku mājas sajūtu veidošanai. Mājas pārkārtošana liks tev justies laimīgai un apmierinātai ar savu dzīvesvietu. Iedvesmu smelies internetā. Tavs uzdevums ir ļauties radošajam plūdumam. Tu sajutīsi divkāršu garīgo enerģiju, tāpēc nepalaid garām nevienu apspriedi. Nesteidzies ar ceļojumu plānošanu, šis lēmums ir nopietni jāpārdomā un nav jāsasteidz. 

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here