14.3 C
Rīga
otrdien, septembris 27, 2022

Horoskops: Uzzini, kuras ir jautrākās horoskopa zīmes

Dieviete.lv
 

Tu esi savā dzīvē kādreiz satikusi cilvēku, kurš ir pilns pozitīvisma, enerģijas un alkām pēc piedzīvojumiem? Izrādās, ka ir zodiaka zīmes, kuru pārstāvjiem tieši šīs īpašības ir labāk izteiktas, nekā citiem. Viņi pievelc cilvēkus un izbauda viņu kompāniju.

Tātad, ar kurām zodiaka zīmēm nebūs garlaicīgi?

AUNS

Aunam patīk jautrība, taču tā ir nestandarta un ne katram var iet pie sirds. Aunu humors kāpj ārā no sabiedrībā nospraustajām robežām un atgrūž cilvēkus, kuriem tas neiet pie sirds. Auniem patīk frāze „Reiz es izmēģināšu visu!”, jo tieši tā precīzi raksturo viņu dzīvesveidu.

Kad Auni dodas izklaidēties, viņi cenšas „nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu” – izmēģināt kaut ko jaunu un iegūt neaizmirstamas atmiņas. Viņi izbrauda to, ka var pavadīt brīvo laiku kopā ar saviem draugiem. Arī viņi zina, kas Aunam patīk, tāpēc nekautrējas piedāvāt trakulīgas idejas, lai laiku pavadītu vērtīgi un ar baudu.

SVARI

Svariem patīk trakulīgas ballītes, it īpaši, ja apkārt ir tikai labākie cilvēki. Dažkārt Svari var zaudēt kontroli pār sevi, bet, kad apkārt ir cilvēki, ar kuriem viņi jūtas ērti, viss ir kārtībā.

Svari dievina atrasties cilvēku kompānijās. Nav svarīgi, vai tā ir plaša cilvēku grupa vai tikai tuvākie, jo viņi ir gatavi izklaidēties ar visiem. Ar viņiem ir patīkami pavadīt kopā laiku, jo viņi nenomāc sevi un apkārtējos ar skumjām vai pārlieku nopietnām domām un sarunām.

STRĒLNIEKS

Strēlnieks ir tas draugs, par kuru pirmām kārtām atceras tad, kad lemj par to, ko aicināt uz ballīti. Viņu neizsīkstošais pozitīvisms un komunikablā daba padara viņus par jebkuras kompānijas dvēseli. Viņu gatavība doties jebkurā piedzīvojumā atdzīvina jebkuru vakaru.

Ar Strēlnieku garlaicīgi nebūs, jo viņam nemaz nepatīk garlaikoties. Tieši tāpēc viņš bieži maina cilvēkus sev apkārt. Viņu bezrūpīgums jebkurai ballītei piešķir patīkamu rozīnīti.

 

2 KOMENTĀRI

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here