14.3 C
Rīga
otrdien, septembris 27, 2022

Tests: Jūsu īkšķa forma var kaut ko atklāt par jūsu personību!

Dieviete.lv
 

Mūsu rokas var daudz atklāt par mums, pat pirksta forma var daudz pateikt kriminālistam, īpaši īkšķis, kuru bieži pat neuzskata par pirkstu. Tas ir unikāls, jo tam ir 2 falangas, nevis 3, un tas kontrolē jūsu rokrakstu. Šis cipars padara mūs atšķirīgus salīdzinājumā ar citiem dzīvniekiem, bet arī savā starpā. Vienkārši ieskatieties īkšķa formā.

Īkšķa tips var atklāt kaut ko par jūsu personību. Apskatiet attēlu un atrodiet aprakstu zemāk.

Jūsu īkšķis izskatās kā A tipa

Ja abas īkšķa falangas ir vienādas, jūs esat līdzsvarots cilvēks, kurš cenšas rast harmoniju un mieru. Cilvēki ar šādu īkšķa formu lielākoties ir mierīgi un labi sarunājas un māca, un visas jūsu zināšanas tiek pārbaudītas kopā ar dzīvi.

Jums apkārt ir daudz draugu un radinieku, kuriem nepieciešama jūsu uzmanība vai labs padoms, jo jūs izrādāt empātiju kā neviens cits.

Īkšķis izskatās pēc B veida

Ja jūsu pirmā īkšķa daļa ir garāka par otro, tad jūs esat perfekcionists. Jūs esat ļoti veltīts savām idejām un nekad neesat apmierināts ar detaļām. Visam jābūt ideālam un kārtīgam, un jums vienmēr ir kaut kas, kas jums jāpanāk.

Dažreiz jūs esat apsēsts ar kādu ideju, bet vienmēr atrodiet pieticīgu veidu, kā gūt panākumus. Cilvēki ciena jūs par jūsu godīgumu un var paļauties uz jūsu vārdu.

Jūsu īkšķis izskatās pēc C veida

Ja īkšķa apakšējā daļa ir lielāka nekā augšdaļa, jūs esat cītīgs darbinieks. Dzīve, iespējams, nedod jums vienkāršu veidu, kā gūt panākumus, taču jūs pārvarēsiet visus šķēršļus un vienmēr atradīsit labo. Cilvēki ar šo īkšķa formu ir pārliecināti un gudri. Jūs ienesat iedvesmu katrā sapnī.

Jūsu idejas vienmēr ir skaidras, un nav daudz lietu, kas jūs mulsina, tāpēc darbā jūs ļoti bieži novērtē kā uzticamu cilvēku.

Jūsu īkšķis ir elastīgs

Ja jums ir elastīgs pirksts, jūs esat izteiksmīgāks un emocionālāks nekā cilvēki ar taisniem īkšķiem. Šo formu sauc arī par stopētāja īkšķi. Tādi cilvēki kā jūs viegli pielāgojas mainīgajiem apstākļiem un jaunajai videi.

Jūs esat ļoti radošs un māksliniecisks. Māksla ir radīta jums. Personas ar elastīgu īkšķi ir atvērtas pasaulei un ir ļoti ziņkārīgas. Viņu prāts atrod interesantus problēmu risināšanas un mērķu sasniegšanas veidus.

Īkšķis ir taisns

Ja tas ir taisns un nav elastīgs, jūs esat spītīgs cilvēks, kuram patīk dominēt. Daži cilvēki varētu domāt, ka jūs ar savu pokera seju izskatāties kā akmens, taču apbrīno, ka pildāt savus solījumus. Viņi vienmēr var paļauties uz tevi.

Dažreiz cilvēki var mēģināt izmantot jūsu uzticību un spēju turēt vārdu, taču lielākoties jūs varat visu uzreiz analizēt un izdarīt pareizo izvēli, nekaitējot sev.

Kāda veida īkšķis jums ir? Pastāstiet mums komentāru sadaļā zemāk un dalieties ar draugiem, ja mūsu raksts jums bija interesants.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here