2 C
Rīga
pirmdien, janvāris 24, 2022

Ko par tevi var pastāstīt tavs mīļākais skaitlis?

Dieviete.lv
 

Par cilvēku un viņa raksturu var daudz ko pastāstīt, izpētot viņa vārdu vai dzimšanas datumu. Arī mīļākais skaitlis var šo un to atklāt.

Ja tavs mīļākais skaitlis ir lielāks par 9, tad vienkārši saliec kopā tos ciparus. Piemēram, tev patīk 18: 1+8=9.

Viens. Tavs dzīves ceļš var būt nosēts sīkām grūtībām, bet tu proti tikt tām pāri. Izvairies pārāk bieži nosodīt apkārtējos cilvēkus. Tev labāk justies liek ceļojumi un laiks vienatnē. To arī izmanto.

Divi. Šis skaitlis ir mīļākais tiem cilvēkiem, kas bieži vien no kaut kā vai no kāda ir atkarīgi. Tev ir daudz kaitīgu ieradumu. Daži no tiem parādās jau bērnībā, un līdz dzīves beigām tā arī neizzūd. Tava laime ir mīlestība. Tavs ienaidnieks – mērķu neesamība.

Trīs. Šis ir egoistisku cilvēku mīļākais skaitlis. Viņiem var būt nepatika pret bīstamo sportu un azartspēlēm, taču tev tajās lietās varētu veikties. Centies izvairīties no nepārdomātiem lēmumiem, rupjas izturēšanās un biežāk domā par citiem cilvēkiem.

Četri. Šo skaitli ir iecienījuši pedantiski cilvēki; perfekcionisti un cilvēki ar matemātisku domāšanu. Tev patīk miers un stabilitāte, tāpēc tev nepatīk pārmaiņas. Lielākais tavas dzīves murgs – nekārtība mājās un dzīvē.

Pieci. Visticamāk tu esi radoša personība, kurai bieži rodas problēmas ar iedvesmas atrašanu. Ja nu tu neesi radošais cilvēks, tad tevi noteikti interesē sports. Dzīvē tev ir jābūt uzmanīgam, pievērs uzmanību sīkumiem un tam, kas notiek ap tevi.

Seši. Skaitlis „seši” ir liekulības simbols. Tas gan nenozīmē, ka tev patīk izlikties par kādu, kas tu neesi. Vienkārši tu esi noslēgts cilvēks. Tavā dzīvē notiek visādi interesanti pavērsieni – gan labi, gan ne visai.

Septiņi. Šis skaitlis norāda uz to, ka tu esi labs cilvēks. Taču daudzi cilvēki izmanto tavu labo sirdi, bet tu to nemaz nemani. Uzmanies no tā. Esi uzmanīga ar cilvēkiem, kas atrodas tev vistuvāk.

Astoņi. Šo skaitli ir iecienījuši cilvēki, kas ir gatavi uz visu savas laimes dēļ. Citiem cilvēkiem tu vari šķist rupja, jo tev nepatīk zaudēt. Parasti šādi cilvēki dzīvē gūst panākumus. Pie tam, diezgan agrā vecumā.

Deviņi. Šo cilvēku dzīve ir diezgan haotiska. Lielākajā daļā gadījumu tas ir patīkams haoss – nekārtība mājās, neliela aizmāršība, kaislīga mīlestība utt. Nezaudē savu „Es”, ja vēlies nodzīvot raibu dzīvi.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here