2 C
Rīga
svētdien, janvāris 16, 2022

Marta pirmajai nedēļa prognoze no astrologa Pāvela Globa

Dieviete.lv
 

Pāvels Globa ir pazīstams astrologs. Viņš sastāda prognozes un horoskopus, kuros tiek prognozēti nākotnes notikumi. Daudzi mūsdienu astrologi mācās no Globas grāmatām.

Vai vēlies uzzināt ko slavenais astrologs paredzējis marta pirmajai nedēļai tieši tavai zodiaka zīmei?

Auns

Labvēlīgās dienas: 5. un 6. marts

Nelabvēlīgās dienas: 1. marts

Tevi sagaida mīlestība. Notikumi neattīstīsies, kā plānots. Tas ietekmēs arī attiecības. Iespējams, ka jūsu kaislīgos impulsus otrā pusīte nesapratīs. Lai nepasliktinātu situāciju, esiet mierīgs un nosvērts, tad ar laiku attiecības stabilizēsies. Darbā jābūt uzmanīgam un rūpīgi jāieklausās priekšniecības teiktajā.

Vērsis

Labvēlīgās dienas: 7. marts

Nelabvēlīgās dienas: 3. marts

Mīlestībā zvaigznes iesaka atbrīvoties no konservatīviem uzskatiem. Galu galā pats liktenis var jūs nostādīt situācijā, kad nekas cits neatliek kā ļaut savā dzīvē ienākt pārmaiņām. Tas nozīmē, ka nevajag plānot neko konkrētu, apstākļi var mainīties jebkurā laikā. Darbā meklējiet pašrealizācijas iespējas.

Dvīņi

Labvēlīgās dienas: 1. un 2. marts

Nelabvēlīgās dienas: 6. marts

Mīlestība. Ļoti iespējams, ka aktuālu problēmu risināšana prasīs visu jūsu laiku, un personiskajai dzīvei vairs neatliks laika. Stress var pasliktināt pašsajūtu un atmosfēru mājās. Lai viss izdotos, mēģiniet atrast kopīgu valodu ar mīļajiem. Darbā ir svarīgi pieņemt arī citu viedokli.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here