8.2 C
Rīga
piektdien, jūnijs 2, 2023

Personības tests: Kā tu risini konfliktus?

Dieviete.lv
 

Konfliktu var būt grūti pārvarēt, taču laika veltīšana tam, lai saprastu, kā jūs tos risināt, var būt nenovērtējama. Aizpildiet šo testu, lai uzzinātu vairāk par savu pieeju konfliktu risināšanai un gūtu ieskatu par to, kā turpmāk varētu labāk pārvaldīt domstarpības. Atklājiet, kādi ir jūsu pirmie soļi konfliktu risināšanā un kā jūs varat izmantot šīs zināšanas, lai radītu pozitīvu rezultātu.

Ko tu šajā attēlā ievēroji vispirms?

Seja

Cilvēki, kuri pirmo ierauga seju, mēdz būt kompromisa piekritēji. Viņi spēj saskatīt abas stāsta puses un ņemt vērā citu jūtas. Šie cilvēki, visticamāk, meklēs vidusceļu starp diviem viedokļiem. Viņi ir ļoti empātiski un diplomātiski, un viņi par prioritāti izvirza attiecības ar citiem apkārtējiem cilvēkiem. Šiem cilvēkiem ir raksturīgi par prioritāti izvirzīt kompromisu, ne savu uzskatu paušanu.

Smadzenes

Cilvēki, kuri vispirms ieraudzīja smadzenes, mēdz būt konstruktīvi. Viņiem piemīt spēja kritiski domāt un rast risinājumus problēmām. Viņi neiespringst detaļās, viņus vada loģika un saprāts, viņi saprot savas potenciālās rīcības sekas, pirms rīkojas. Šādiem cilvēkiem ir raksturīgi visu 100 reizes apdomāt pirms lēmuma pieņemšanas, aplūkojot visus situācijas leņķus. 

Koks

Cilvēki, kuri pirmo ieraudzīja koku, mēdz būt lieliski sarunu biedri. Šie cilvēki problēmām spēj rast radošus un ļoti veiksmīgus risinājumus. Droši var teikt, ka šo cilvēku stiprā puse ir spēja rast kompromisu, viņi saprot, ka dažreiz ir jāatsakās no kaut kā, lai iegūtu kaut ko citu, un viņi ir gatavi to darīt, lai panāktu sev vēlamo rezultātu. Sarunas ir viņu personības neatņemama sastāvdaļa .

Putni

Cilvēki, kuri vispirms ieraudzīja putnus, mēdz būt paštaisni un spītīgi. Šādiem cilvēkiem nepatīk konfrontācijas, bet vajadzības gadījumā viņi iestāsies par savu viedokli. Šie cilvēki saprot, ka dažreiz ir nepieciešams vairāk nekā tikai runāt, lai lietas tiktu paveiktas, tāpēc viņi ir gatavi pielikt papildu pūles, ja tas ir nepieciešams.

Ainava

Šie cilvēki saprot, ka  strādājot kopā, bieži vien var sasniegt labākus rezultātus, nekā strādājot vienatnē, un viņiem nav problēmu dalīties idejās vai strādāt ar citiem, lai sasniegtu kopīgu mērķi. Šāda veida cilvēki novērtē attiecības, saprotot, ka neviens cilvēks pats nevar visu izdarīt. Sadarbība ir būtiska viņu personības sastāvdaļa.

Ziedi

Cilvēki, kuri vispirms ieraudzīja ziedus, mēdz izvairīties no strīdiem. Viņi nevēlas riskēt un neveic nekādas lielas izmaiņas, ja vien tas nav absolūti nepieciešams, un centīsies darīt visu, lai neiesaistītos konfliktā. Šāda veida cilvēki pēc iespējas centīsies nesašūpot laivu, tā vietā dodot priekšroku vienkārši iet straumei un izvairīties no iespējamām problēmām, kas varētu rasties, ieņemot nostāju vai runājot par kaut ko skaļi. Izvairīšanās ir svarīgs viņu personības elements.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here