2 C
Rīga
pirmdien, janvāris 24, 2022

Psiholoģiskais tests: Uzmini, kurā attēlā nav redzama īsta ģimene!

Dieviete.lv
 
FOTO: depositphotos

Vai zinājāt, ka attiecības ir tikpat svarīgas jūsu fiziskajai veselībai, kā diēta un regulāri vingrinājumi? Izrādās, ka antisociāliem cilvēkiem, jeb tiem, kuri maz socializējas, ir tāds pats veselības pasliktināšanās risks, kā tiem, kuri ir fiziski neaktīvi.

Pirmās attiecības ar ģimeni vienmēr veidojas bērnībā un bieži nosaka, kā mēs skatāmies uz pasauli. Ar šo psiholoģisko testu varēsi uzzināt, kā jūsu pašu pirmās attiecības ir veidojušas jūsu personību. Rūpīgi apskatiet attēlus, kura ģimene, jūsuprāt, nav īsta? Nedomājiet par to pārāk ilgi. Kad esi pabeigusi testu, tad aplūko zemāk redzamās fotogrāfijas un katrā atradīsi skaidrojumu, šis tests tev palīdzēs uzzināt nedaudz vairāk par sevi!

Rezultāti:

FOTO: depositphotos

Ja jūsu atbilde ir ģimene Nr. 1, jūs, iespējams, neesat uz ģimeni orientēta persona – vismaz ne tradicionālā nozīmē. Jūs izturaties pret draugiem kā pret savu īsto ģimeni, un palīdzība viņiem padara jūs laimīgu. Jūs vienmēr cenšaties ienest kaut ko labu ikviena cilvēka dzīvē. Varbūt jūs uzaugāt bez spēcīgas tēva figūras, tāpēc jūs vienmēr darāt visu iespējamo, lai būtu blakus cilvēkiem, kuriem jūs esat vajadzīgs – tāpat kā jūsu mamma. Šī ģimene, iespējams, nav pati laimīgākā, taču joprojām ir īsta ģimene. Māte acīmredzami rūpējas par savu bērnu, turot viņu aiz rokas un pasargājot viņu no nerūpīgā tēva. Jūs nevēlaties, lai citi augtu tāpat kā jūs, tāpēc jūs izvēlējāties šo ģimeni kā viltus.

FOTO: depositphotos

Ja jūsu atbilde ir ģimene Nr. 2, jūs esat ļoti orientēts uz ģimeni – jums nekas nav svarīgāks par jūsu ģimeni. Jūs ticat stabilu un noturīgu attiecību veidošanai, kuru pamatā ir uzticēšanās un apņemšanās. Jūs vispirms izvirzāt savas ģimenes vajadzības, dažkārt pat ignorējot savas, ja tas nozīmē, ka jūs varat iepriecināt savus mīļos. Jūs droši vien pamanījāt, ka attēlā redzamie cilvēki patiesībā neizskatās pēc ģimenes. Pieaugušie nepievērš uzmanību bērnam un arī bērns nemēģina turēt rokas – viņi var būt arī svešinieku grupa, kas staigā kopā. Būdams īsts ģimenes cilvēks, jūs uzreiz varējāt pamanīt viltus ģimeni.

FOTO: depositphotos

Ja jūsu atbilde ir ģimene Nr. 3, jūs, iespējams, esat no disfunkcionālas ģimenes. Traumatiskās bērnības dēļ jums ir grūti uzticēties cilvēkiem. Jūs esat noraizējies, un saskarsme ar citiem jums bieži ir izaicinājums. Pastāvīgi noraizējies par nākotni, jūs mēdzat pārdomāt lietas. Attēlā redzamie cilvēki izskatās kā mīloša, laimīga ģimene. Viņi ir īsta ģimene. Vecāki staigājot gandrīz apskāvušies, un tēvs tur bērna roku. Pieaugot disfunkcionālā ģimenē, jūsu uzskati zināmā mērā veidojās un radīja aizdomas par veselīgām attiecībām. Jūs neticat, ka kaut kas tāds patiešām pastāv, tāpēc jūs izvēlējāties šo ģimeni kā viltus.

Vai uzminēji kura nav īsta ģimene? Lūdzu, dalies savos rezultātos komentāros.

 

9 KOMENTĀRI

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here