7.5 C
Rīga
sestdien, jūnijs 3, 2023

Tests: Pirmā lieta, kuru ievēroji, var atklāt, kas tevi šobrīd satrauc

Dieviete.lv
 

Apskati šo attēlu, ko tu tajā ievēroji vispirms? Dzīvnieks, kuru ievēroji pirmo atklāj to, kas tevi pašlaik satrauc.

1. Panteras

Lielākais stresa iemesls ir tavas personīgās attiecības. Tev liekas, ka zudusi saikne ar otro pusīti un dažreiz tu pat nezini, kur virzās jūsu attiecības. Atgriez atmiņā to, kā tu juties, kad tikko uzsāki attiecības, un varbūt viss, kas jums nepieciešams ir sirsnīga un atklāta saruna. Komunikācija bieži vien ir atslēga personīgo problēmu risināšanā.

2. Lauvas

Tev ir grūti tikt galā ar visiem pienākumiem, kurus esi veikusi jau ilgu laiku. Tu esi pieradusi rūpēties par visu un rūpēties par visiem, bet tu esi aizmirsusi par sevi un savām vajadzībām. Tava ģimene un draugi domā, ka esi neticami uzņēmīga, viņi nenojauš, ka jebkurš sīkums var kļūt par pēdējo pilienu… Zini, nav nekas slikts, ja šad un tad esi mazliet egoistiska, un varbūt ir pienācis laiks sevi palutināt un atpūsties.

3. Zebras

Ja pirmie dzīvnieki, ko ievēroji bija zebras, tu visvairāk uztraucies par savu veselību vai kāda ģimenes locekļa veselību . Nedaudz uztraukties par veselību patiesībā ir laba lieta, jo tas mudina mūs uz veselīgāku dzīvesveidu, tomēr, ja tas pārvēršas stresā, tas var kļūt par nopietnu problēmu. Nav jēgas uztraukties par to, ko nevarat kontrolēt vai mainīt, saglabājiet savu dzīvi veselīgā līmenī un izbaudiet to.

4. Žirafes

Ja žirafes ir pirmie dzīvnieki, kurus ievēroji, tad tu uztraucies par savu darbu un jūties finansiāli nedrošiDiemžēl mūsdienās daudziem cilvēkiem darbā nākas saskarties ar ilgstošu spiedienu, un, ekonomikai pasliktinoties, kļūst vēl grūtāk, jo darba tirgus kļūst arvien konkurētspējīgāks.

5. Zilais putns

Ja zilais putns bija pirmais, ko pamanīji, tad tu jūties mazliet apmaldījusies un vientuļa. Mūsdienu sabiedrībā mēs galvenokārt sazināmies, izmantojot īsziņas un e-pastus. Tas ir lieliski, taču daudzi cilvēki ir tik ļoti pieraduši pie virtuālās saziņas, ka nejūtas ērti ar kādu runāt klātienē. Bieži vien tas ir iemesls, kādēļ cilvēki mūsdienās jūtas izolēti un vientuļi, viņi vienkārši nezina, kā izjaukt šo modeli

6. Putni

Ja pirmos ieraudzīji divus putnus, tad tu jūties mazliet vientuļi. Tu vēlies runāt ar kādu par savām jūtām, bet nejūtaties ērti, jo jūs domājat, ka tās ir pārāk mazsvarīgas. Neierobežojiet savas jūtas un uzticieties draugiem un ģimenei, ja jūties slikti tas ir pietiekami nozīmīgi, lai par to runātu. Tu vienmēr esi bijusi ļoti stipra, tāpēc tavi draugi un tuvākie cilvēki var pat nenojaust, ka šobrīd jūties slikti. Paturi prātā, ka dalīšanās ar savām sajūtām nav vājuma pazīme.


 

3 KOMENTĀRI

  1. Mani satrauc klimata izmainas eiropaa latvijaa karstums un sausums…cilvecei draud briesmas..cietis koki un zeme sasetas kulturas…lauksaimniekuem bus krahs cilvekiem bads zudis uudens tilpnes .. un sadegs mans zemenu lauks no sausuma..vai tiesam tas piepildisies..nedod dievs.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here