5.1 C
Rīga
piektdien, jūnijs 2, 2023

Tests: Atklāj savas personības tumšākās puses

Dieviete.lv
 
Foto: Relaxingtime

Šis personības tests ir veids, kā uzzināt nedaudz vairāk par savu raksturu. Šis psiholoģiskais tests tev palīdzēs saprast, kā tu uztver kritiku. Ko tu ievēroji šajā attēlā vispirms?

Ja redzi kafijas tasi…

Ja redzi kafijas tasi, tad tas nozīmē. ka esi cilvēks ar daudzām bažām. Tu baidies no nezināmā un jo īpaši no nākotnes. Pēc dabas tu mēdz būt kautrīga, tev ļoti nepatīk saņemt kritiku. Tava labā īpašība ir spēja organizēt un veiksmīgi plānot savu ikdienu, bet tev ir grūti samierināties ar kādiem negaidītiem un neplānotiem notikumiem. Tad tu nezini, kā reaģēt un attiecīgi rīkoties. Šī attieksme neļauj tev pilnībā izdzīvot pašreizējo mirkli un izbaudīt to pilnībā. Tu pavadi laiku, uztraucoties par detaļām, bet vai tas ir nepieciešams?

Ja redzi sirds formu…

Tu esi ļoti egocentrisks cilvēks. Tev patīk būt uzmanības centrā un piesaistīt visu uzmanību. Publiskos pasākumos vai sabiedrībā tev ir grūti pieņemt, ka tevi var ignorēt. Ja esi pamanīta, tad tu jūties daudz pārliecinātāka. Tu esi tik ļoti vērsta uz sevi, ka tu pat necenties runāt par tematiem, kuri tevi neinteresē. Interese par citiem cilvēkiem gluži nav tavs lauciņš. Tev nepatīk kritika, bet tev tā pat īsti nerūp, jo tev par sevi ir ļoti augsts viedoklis. Tu esi pārliecināta, ka rīkojies pareizi pat, ja saņem kaudzi ar kritiku, tev tā nav svarīga. Tev vajadzētu iemācīties būt pazemīgākai, tev jāļauj citiem izteikt savas domas, ieklausies arī citos cilvēkos!

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here