9.9 C
Rīga
otrdien, jūnijs 6, 2023

Tests: Kā tu reaģē uz mistiskām parādībām?

Dieviete.lv
 
Foto: abmeyerwood

Vai tevi interesē, kāda ir tava reakcija uz pārdabisko? Izpildi šo jautro testu, lai to uzzinātu! Piedaloties šajā testā, tu iegūsi labāku izpratni par savu skatu uz pasauli un, iespējams, pat būsi pārsteigta par rezultātiem! Viss, kas tev ir jādara, ir jāaplūko šis attēls un jāsecina, ko tu tajā ievēroji vispirms.

Sēnes:

Cilvēki, kuri redz sēnes, vispirms ar šoku reaģē uz neizskaidrojamiem notikumiem vai pārdabisko. Viņi mēdz būt ļoti analītiski, zinātkāri cilvēki, kuri vēlas izprast katru situāciju. Viņi bieži ir atvērti un vēlas izpētīt iespējas ārpus normām. Cilvēki ar šāda veida reakciju, visticamāk, ir ļoti radoši un viņiem ir spilgta iztēle, kas ļauj domāt ārpus jebkādiem rāmjiem!

Seja kokā:

Cilvēki, kuri redz seju kokā, vispirms reaģē ar izbrīnu, saskaroties ar neizskaidrojamiem notikumiem vai ko pārdabisku. Viņi bieži ir zinātkāras personības. Viņi bieži ir kaislīgi un radoši, ar spēju paskatīties uz situācijām no dažādām perspektīvām. Šie cilvēki ir atvērti, viņiem ir spēcīga iztēle. Šos cilvēkus piesaista viss mistiskais un viņi alkst izzināt pārdabisko, ja vien ir tāda iespēja.

Tauriņi:

Cilvēki, kuri redz tauriņus, vispirms aizrautīgi reaģē uz neizskaidrojamiem notikumiem vai pārdabiskajiem spēkiem. Viņiem bieži ir zinātkāra personība. Viņi ir atvērti jaunai pieredzei un idejām, un viņus vada piedzīvojumu sajūta un vēlme uzzināt vairāk. Šie cilvēki bieži ir radoši, izdomas bagāti un intuitīvi, un viņiem piemīt liela kaislība atklāt nezināmo!

Zvaigznes:

Cilvēki, kuri vispirms pamana zvaigznes ir aizrautīgi saskaroties ar neizskaidrojamiem notikumiem vai pārdabisko. Viņi mēdz būt atvērti, radoši un zinātkāri. Viņus, visticamāk, aizraus nezināmais, bet viņi var baidīties uzzināt ko vairāk. Šie cilvēki bieži aizraujas ar mācīšanos, un viņus var piesaistīt tādas tēmas kā filozofija un garīgums. Viņi bieži ir tādi cilvēki, kuri ir gatavi riskēt savā dzīvē un ķerties pie lietām, kas viņus aizrauj.

Lapas:

Cilvēki, kuri redz lapas, vispirms uz pārdabisko reaģēs ar bailēm. Viņi mēdz būt atturīgi un piesardzīgāki, jo pret pārdabisko izturas ar nelielu bijību. Šie cilvēki bieži ir jutīgi un var būt vairāk pakļauti stresam, viņi tic māņticībām un var meklēt mierinājumu dažādos rituālos. Šādiem cilvēkiem ir svarīgi atrast dažādus skaidrojumus un pierādījumus par pārdabiskā esamību, tas gan nenozīmē, ka viņi tām netic, gluži otrādi!

 

2 KOMENTĀRI

  1. Es zinu to..ka patiesibaa nezinu neko…jo visu cilvekam zinat nav lemts…to var tijai nojaust…ka ir kaut kas..ko es neredzu ar acim..bet sajutu ar intuiciju..un sajutam.

  2. Saskaroties ar ko pardabisku saprotu ka ir dievs..sava dzivee vairakkart esmu izjutusi dieva palidzibu…bet kada nakti vins pie nanis atsitija naves engelii ..ar zinu ka driz nomirs kaimins….ka es jutos….es biju nobijusies un sokaa…un ludzu dievam lai hekad vairs man to nebutu japiedzivo.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here