11.7 C
Rīga
otrdien, jūnijs 6, 2023

Tests: Ko tu ieraudzīji pirmo?

Dieviete.lv
 

Ko tu pirmo ieraudzīji attēlā? Tur ir sievietes vai vīrieša seja? Tava atbilde var sniegt nelielu informāciju par tava rakstura iezīmēm un personību:

Sieviete

Ja tu uzreiz ievēroji sievietes seju, tad tu proti domāt apstrakti, saredzēt situācijas kopējo ainu un lietu stāvokli, neieslīgstot detaļās, jo tevi tās vienkārši neinteresē. Tev vispār nepatīk vairot negatīvās emocijas, taču, ja tevi kaut kas aizskar vai raisa tevī negatīvas emocijas, tev ir grūti to ignorēt. Tu nepiedod tiem, kas tev melo.

Tev patīk komforts, tāpēc ļoti centies, lai varētu sev to sniegt. Vēl tu augstu vērtē attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem un viņu pūles. Kad tev ir grūti, tu ļauj skumjām pilnībā pārņemt tevi, un tev vajag diezgan daudz laika, lai atgrieztos normālā dzīvē. Tavi tuvinieki ciena tavu savaldību un prasmi rast risinājumu jebkurai dzīves situācijai. Tu esi dāsns cilvēks, taču dod priekšroku šauram draugu lokam – galvenais, lai viņi ir īsti.

Vīrietis

Ja tu esi viens no tiem cilvēkiem, kurš attēlā ieraudzīja vīrieša seju, tad tevi var raksturot kā stingru un rūpīgu cilvēku. Tev ir lieliska atmiņa, un tu atceries pat nenozīmīgākos savas dzīves brīžus. Tu esi atvērts cilvēks un, visticamāk, esi ekstraverts. Pie tam, tev ir labi attīstīta intuīcija, kura palīdz tikt projām no nepatikšanām un palīdz atklāt patiesību par citiem cilvēkiem.

Tu esi kompānijas dvēsele un pret tevi daudziem ir simpātijas. Tavs miers un optimisms padara tevi par labu draugu un kompanjonu. Tu neuzticies lielākajai daļai savu paziņu, lai gan dod priekšroku piedošanai un pāri darījumu aizmiršanai. Tu saviem tuviniekiem proti sniegt labākos padomus, taču tai pat laikā tev ir vajadzīgs grūdiens, kas liks tev kaut ko darīt.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here