19.6 C
Rīga
pirmdien, augusts 8, 2022

Tests: Ko tu redzi šajā attēlā?

Dieviete.lv
 
Foto: Pinterest

Kaķis

Ja tu attēlā redzi divus kaķus, tas nozīmē, ka dažreiz tu pārāk daudz domā ko par tevi padomās citi. Šāda rīcība tev liek aizmirst par savu laimi. Vai tev vispār patīk cilvēki, kuriem centies izpatikt? Nemitīga izdabāšana citiem ir sevis nolikšana otrajā plānā, bet tā tam noteikti nav jābūt.

Suns

Ja tu redzēji suni, tas nozīmē, ka tev ir grūti izveidot stabilas attiecības. Problēma ir tajā, ka tu baidies tikt sāpināta, tādēļ iesaisties attiecībās, kurām jau sākotnēji neredzi nākotni. Ja jau zini, ka nekas nesanāks, tad tas arī neraisīs nekādas lielās sāpes šo personu pazaudējot. Labāk riskē un ļaujies jūtām, jo mānīt sevi un citus nav laba ideja!

 

3 KOMENTĀRI

  1. Abslūtas muļķības! Es redzu divus kaķus, bet mani nu PILNĪGI un GALĪGI neuztrauc ko kāds apkārtnē par mani domā. Negribas lamāties, bet man tiešām ir pilnīgi po…j ko par mani kāds domā. Tie kas mani pazīst, zin kāda es esmu, bet pārejie var domāt ko vien vēlas.

  2. Man arī pie slotas tas raksts,un uz mani tas neattiecas. Meža āži ira stingri un atbildīgi savās jomās,un neviens raksts neatbilst manām nostājām!

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here