16 C
Rīga
svētdien, jūnijs 26, 2022

Tests: Uzzini savas spilgtākās rakstura īpašības

Dieviete.lv
 
FOTO: Leonid Khan

Psihobiologs un Nobela prēmijas laureāts Rodžers V. Sperijs atklāja, ka smadzeņu 2 puslodes – pa kreisi un pa labi – darbojas atšķirīgi, un tas, kā jūs domājat, ir atkarīgs no tā, kura no pusēm ir dominējošā. Balstoties uz viņa pētījumu, ir daudzi testi, kas var noteikt jūsu domāšanas procesu un personības iezīmes. Izpildiet šo testu un uzzināt nedaudz vairāk par sevi. Ātri apskatiet fotogrāfiju.

Kuru dzīvnieku jūs redzējāt vispirms?

Rezultāti:

Tīģera galva

Jūsu smadzeņu kreisā puslode ir aktīvāka nekā labā. Jūs esat analītisks cilvēks, ļoti mērķtiecīgs un organizēts. Saskaroties ar problēmu, jūs mēdzat būt loģisks, aprēķinošs un objektīvs. Tomēr dažreiz, tā kā jūs zināt, ka jūsu pieņemtais lēmums tika pieņemts pēc ilgas domāšanas, jūs mēdzat būt spītīgs. Ieteicams ieklausīties citu viedoklī un arī to ņemt vērā!

Jūsu personības iezīmes

Korekts: jūs darāt lietas pareizi plānotā veidā, piemēram, pēc uzdevumu saraksta.

Precīzs: precīzi noteikti mērķi un jums ir skaidrs ceļš, kas ejams, lai tos sasniegtu.

Racionāls: emocijas un jūtas netraucē jums sasniegt savus mērķus.

Spēja loģiski domāt: jums piemīt dabas dotas spējas matemātikā un zinātnē.

Reālistisks: jūsu pasaule ir ļoti reāla. Tajā nav vietas pasakām un daiļliteratūrai. Lai arī cik lieli jūsu mērķi varētu šķist citiem, jūs zināt, ka tie ir reāli un sasniedzami.

Pērtiķis

Jūsu smadzeņu labā puslode ir aktīvāka. Jūs esat radošs cilvēks, kurš ir pilns ar novatoriskām idejām. Saskaroties ar problēmu, jūs vairāk paļaujaties uz savu intuīciju (kas parasti ir pareiza), nevis uz kritisko domāšanu. Jūs lieliski zināt, ka katrs solis, ko sperat savā dzīvē, jums ir mācība, un tajā pat zaudēšana ir solis uz savu mērķu sasniegšanu. Jums ceļojums ir svarīgāks par mērķi. Tā kā jūs esat sapņotājs, jūs bieži apmaldāties savā sapņu zemē. Jums ir svarīgi ik pa laikam saņemt realitātes pārbaudi un nedaudz vairāk uzmanības veltīt apkārtējai pasaulei.

Jūsu personības iezīmes

Impulsīvs: jūs darāt lietas spontāni.

Emocionāls: Jūs pavadāt laiku apdomājot un rīkojoties, balstoties uz jūtām.

Radošs un māksliniecisks: jūs esat prasmīgs mūzikas, mākslas un citās radošās nodarbēs.

Intuitīvs: jūs neveidojat darāmo darbu sarakstu un neiet cauri noteikumu grāmatai. Jūs intuitīvi risināt problēmas.

Sapņains: jums ir sapņi par dzīvi, nevis mērķi, un jūs pieliekat pūles, lai sasniegtu šos sapņus, bieži vien gūstot panākumus.

Atcerieties, ka 2 smadzeņu puslodes nedarbojas atsevišķi, drīzāk tās darbojas kopā un papildina viena otru. Tātad, lai arī jums varētu šķist vairāk iezīmju, kas identificējamas ar kādu no puslodēm, jums noteikti piemīt arī iezīmes no otras puslodes. Tātad, kuru attēlu jūs redzējāt vispirms? Tīģera galvu vai pērtiķi? Vai jūsu personības iezīmes sakrīt?

 

4 KOMENTĀRI

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here