8.2 C
Rīga
piektdien, jūnijs 2, 2023

Britu karaliskās ģimenes fani uzskata, ka Keita Midltone rupji pārkāpusi karalisko protokolu! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Velsas princese Keita Miltone nepiemēroti devusies uz Lieldienu dievkalpojumu. Princese pieķerta ar spilgtas krāsas manikīru.

Zināms, ka karaliskās ģimenes pārstāvjiem nav atļauts iziet sabiedrībā ar spilgtu nagu lakas toni! Keita rupji pārkāpusi vienu no stingrākajām britu karaliskās ģimenes etiķetēm. Interesanti, ka karaliene Elizabete II uz šo nosacījumu skatījās ļoti stingri.

Dievkalpojumu Keita apmeklēja kopā ar savu vīru princi Viljamu un abu trim bērniem – prinčiem Džordžu un Luisu, un princesi Šarloti. Keita bija ģērbusies zilas krāsas kostīmā un cepurē. Par Keitas nagu lakas izvēli bija šokēti par šādu princeses soli… Tieši karaliene Elizabete II bija ieviesusi šo etiķeti un sagaidīja to arī no citām monarhu ģimenes sievietēm. Keita šo noteikumu nekad nebija pārkāpusi karalienes Elizabetes II dzīves laikā!

Video

Keitu aizstāv karaliskā eksperte un vēsturniece Marlēna Kēniga. Eksperte uzsver, ka oficiālajos karaliskās ģimenes noteikumos nemaz nav minēts nekas par nagu lakas krāsu!

“Keita gan ir pārkāpusi to, kas patika vai nepatika viņas vīra vecmāmiņai, taču karalisko protokolu viņa nav lauzusi,” – izteikusies eksperte.

Ir izteikts minējums, ka Keitas manikīrs varētu būt zīme tam, ka karalis Čārlzs III ir padarījis mazāk skarbus karaliskās ģimenes noteikumus.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here