19.7 C
Rīga
piektdien, 24 maijs, 2024

Dokumentālā filma atklāj seriāla “Radīti skatuvei” (“Glee”) aizkulises un traģēdijas, kas skārušas seriāla aktierus

Warner Bros. Discovery 06/02/2023 19:48
 

Mūzikālais komēdijdrāmas seriāls “Radīti skatuvei” (“Glee”) strauji kļuva par popkultūras fenomenu visā pasaulē, desmitiem seriāla aktieru padarot par starptautiskām superzvaigznēm. Lai arī seriāls tika veidots, veicinot vienlīdzību, attiecības tā kolektīva iekšienē kļuva aizvien saspīlētākas un aktieru dzīves – aizvien traģiskāku notikumu pilnas. Nebeidzami skandāli, preses izplatītas baumas un postoši notikumi skāra uzlecošās seriāla zvaigznes. Tagad jauna “discovery+” dokumentālā filma “Slavas cena” vairākās sērijās atklās skarbo patiesību, kas slēpjas aiz seriāla pozitīvās ārienes, izmantojot ekskluzīvas intervijas ar cilvēkiem, kuri dienu no dienas pavadīja kopā ar dziedošajām zvaigznēm un sniedz patiesu ieskatu tajā, kas notika “Radīti skatuvei” filmēšanas laukumā un ārpus tā. 

“Radīti skatuvei” tika veidots ar mērķi lauzt diskriminējošas normas un radīt plašākas diskusijas sabiedrībā par rasi, invaliditāti un seksuālo orientāciju. Katra muzikālā seriāla epizode rezultējās pozitīvās emocijās un pārdomās visā pasaulē. Tomēr par spīti visam, seriālu sāka vajāt dažādas nebūšanas, bet izbēgt to Holivudas ēnas pusēm un sociālo mediju ietekmes izrādījās neiespējami.  

Dokumentālajā filmā “Slavas cena” seriāla “Radīti skatuvei” aktieru radinieki un draugi, filmēšanas komanda un dekoratori, frizieri, stilisti un publicisti, kā arī žurnālisti unikālās intervijās sniedz visaptverošu ieskatu slavenību dzīvēs un tajā, kas notika aiz slēgtām durvīm un līdz šim sabiedrībai netika atklāts. Pāragri mūžībā aizsauktā aktiera Korija Montīta (Cory Monteith) tuvinieki intervijās atklāj aktiera slavas straujo kāpumu un tās ēnas puses. Nespējot ar tām tikt galā, aktieris mira vien 31 gadu vecumā no narkotiku pārdozēšanas. Komanda, kas ik dienas strādāja “Radīti skatuvei” filmēšanas laukumā kopā ar Marku Sallingu (Mark Salling), sniedz ieskatu ikdienas attiecībās ar aktieri un dalās pārdomās par satraucošajām apsūdzībām bērnu pornogrāfijas lietā, kas noveda pie viņa pašnāvības 35 gadu vecumā. Aktrises Najas Riveras (Naya Rivera) tēvs stāsta par meitas spožo karjeras izaugsmi un dzīvi, kas pēkšņi aprāvās, sievietei noslēpumainos apstākļos noslīkstot ezerā vien 33 gadu vecumā.

Dokumentālā filma “Slavas cena” veidota, lai iemūžinātu popkultūras fenomena “Radīti skatuvei” neatsveramo ietekmi uz mūsdienu popkultūru, atklājot tā aizkulises un intensīvo spiedienu, kuram tika pakļauti aktieri, viņu ģimenes un personīgā dzīve. Skatītājiem tiek piedāvāta iespēja jaunā gaismā skatīt nozīmīgākās traģēdijas, kas skāra vairākas zvaigznes un viņu komandas, iepazīties ar faktiem un jauniem atklājumiem par seriālu, kas pasaulē tika uzskatīts par vienu no izcilākajiem. 

“Slavas cena” skatāma straumēšanas platformā “discovery+” nākamās paaudzes televīzijā “Go3”.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.