30 C
Rīga
pirmdien, augusts 15, 2022

Gaismā nāk jaunas detaļas par Donaldu Trampu un viņa ģimenes saknēm Amerikas politikā (+VIDEO)

Discovery 12/07/2022 20:35
 

Bijušais ASV prezidents Donalds Tramps un viņa ģimene sabiedrības un mediju redzeslokā pēdējo gadu laikā ir nonākuši neskaitāmas reizes. Šobrīd Trampu ģimenes vārds teju katram asociējas ar kādu skandālu. Nupat iznākusi “discovery+” dokumentālā filma “Nepieredzēts”, kas skatāma arī Latvijā, sniedz unikālu iespēju redzēt ekskluzīvus kadrus ar Trampu ģimeni 2020. gada prezidenta kampaņas pēdējās sešās nedēļās un viņa pēdējo interviju Baltajā namā. 

Dokumentālā filma trīs daļās piedāvā iepriekš neredzētus kadrus no intervijām ar bijušo ASV prezidentu Trampu un viņa ģimeni, tostarp viņa meitu Ivanku Trampu un znotu Džaredu Kušneru, dēliem Donaldu Trampu jaunāko un Ēriku Trampu. Filmā notiekošo komentē pieredzējuši žurnālisti, kuri Trampu ģimenes gaitām sekoja līdzi jau gadiem.

Video

“Nepieredzēts” pēta neseno vēsturi no cita skatupunkta un, izmantojot jaunus, skandalozus kadrus, atklāj iepriekš nezināmas detaļas par Trampu ģimeni, tostarp bijušā ASV prezidenta pēdējo interviju medijiem, viņam tobrīd vēl esot Baltā nama saimniekam.

Dokumentālā filma “Nepieredzēts” skatāma “Go3” video straumēšanas platformā “discovery+”.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Tramps bija sakrarigs..prezidents bet baidens amerikass kauna traips un globalistu pakalpins..par ko ir kluvusi amerika..par pasaules izsmieklu

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here