-1.8 C
Rīga
sestdien, janvāris 28, 2023

Kāds vīrietis mēģina pierādīt, ka ir karaļa Čārlza III un Kamillas dēls (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Saimons Dorente Dejs (56) uzskata, ka ir karaļa Čārlza III vecākais dēls un pilntiesīgs troņa mantinieks! Vīrietis dzīvo Austrālijā un jau vairākus gadus mēģina pierādīt, ka ir Čārlza un Kamillas dēls.

Saimons ir pārliecināts, ka savu piederību britu karaliskajai ģimenei varētu pierādīt ar DNS paternitātes testa palīdzību. Interesanti, ka Saimons jau no 2018. gada pieprasa veikt šo paternitātes testu, bet viņa centieni nav vainagojušies panākumiem.

Saimons dzimis 1966. gada 5. aprīlī Apvienotajā Karalistē, viņu neilgu laiku pēc nākšanas šajā pasaulē adoptēja britu pāris Kārena un Deivids Deji. 56 gadus vecais vīrietis domā, ka ir Čārlza un Kamillas dēls, dzimšanas brīdī viņi bijuši 19 un 18 gadus jauni. Šo noslēpumu Saimonam ir atklājusi viņa vecvecmamma, kura esot strādājusi karaļnamā!

Video

Vīrietis jau vairākas reizes nonācis ārzemju mediju redzes lokā. Viņš mēģina pierādīt to, kas ir viņa īstie vecāki, viņš arī atklāja, ka princese Diāna īsi pirms savas nāves uzzinājusi, ka Čārlzam un Kamillai ir bērns.

Savā “Facebook” profilā Saimons publicējis vairākas fotogrāfijas, kurās sevi vizuāli salīdzina ar britu karaliskās ģimenes pārstāvjiem. Viņš savas jaunību dienas fotogrāfijas pat salīdzinājis ar Elizabetes II jaunības dienu fotogrāfijām. Viņš pat ir salīdzinājis arī savu bērnu fotogrāfijas! Pavisam neilgi pēc karalienes Elizabetes II nāves, Saimons aicināts uz interviju Austrālijas ziņu kanālā “7 News”. Šajā intervijā Saimons atklāja savas domas par karalienes nāvi un jaunumus par saviem centieniem panākt to, ka Čārlzs un Kamilla veic DNS paternitātes testu. 

Saimons intervijā vēsta, ka ir vīlies savā tēvā Čārlzā, jo viņš pieņēmis lēmumu, ka Velsas prinča tituls tiek piešķirts Viljamam. Saimons uzskata, ka ir vecākais karaļa dēls un tituls pienākas viņam. Vīrietis neslēpa, ka ar nolūku pārcēlies uz dzīvi Austrālijā, jo viņam nepatika karaļnams un tā attieksme, viņš intervijā nemaz neslēpa to, ka neskatīsies karalienes bēres.

Vairums domā, ka Saimons melo, bet viņam gadu laikā izveidojis paprāvs sekotāju pulks, kuri tic, ka viņš patiesi ir Čārlza un Kamillas dēls.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here