9 C
Rīga
sestdien, jūnijs 3, 2023

Keita Midltone atklāj, kurš no karaliskajiem pienākumiem viņai šķiet grūtākais! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Keita Midltone darījusi zināmu, kurš no karaliskajiem pienākumiem viņai šķiet pats grūtākais. Neskatoties uz to, ka sabiedrība viņu uzskata par modes ikonu un ļoti harizmātisku sievieti, Keita par sevi nemaz nav tik pārliecināta.

Velsas princeses dzīvē noteikti ir ne mazums priekšrocību, bet Keitas dzīve neaprobežojas ar tituliem un dzīvi pilī, viņai jāpilda vairāki karaliskie pienākumi. 41 gadu vecā princese atklājusi, ka publiska uzstāšanās nav viņas dabiskā lieta, viņai tas nākas grūti un viņa tam joprojām trenējas!

Video

Keita atklājusi, ka ne viss ir ideāli, ka šī ir viena no lietām, ko viņai vēl jāmācās.Tiekoties ar skolēniem, tie jautājuši, vai būšana daļai no karaliskās ģimenes Keitai jau agrāk ir bijis sapnis un vai viņai viegli iekļauties britu karaliskajā ģimenē?

Velsas princese darījusi zināmu, ka kļūt par karaliskās ģimenes locekli nekad nav bijis viņas mērķis un viņa par to neesot domājusi līdz par brīdim, kad satikusi un iemīlējusi princī Viljamu.

Savukārt par savu uztraukumu par publisku uzstāšanos viņa komentējusi šādi: “Nav nozīmes, kas jums ir vai kur jūs esat, katram no mums saglabājas kāda nedrošība, kāda nepārliecinātība.”

Pēc šiem komentāriem britu publika Keitai izteikusi vairākus komplimentus un daudzi karaliskās ģimenes fani pat jutušies aizkustināti, ka Keita bijusi atklāta par tik privātu tēmu.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Nevajag uztraukties par to kas tev nav dots…jo dievs cilvekam kaut ko dod bet kautko ari atnem.
    .un nevajag par katru cenu to iegut…priecajies par to kas tev dots…publiski uzstaties karalnama parstavim nav viegli un pat bistami.. jo sahiedriba un mediji tur anal8zes katru tavu vardu un teikto..kas var notaries pret tevi pasu un radit problemas…labak izvairies no publiskas uzstasanas….

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here