8.2 C
Rīga
piektdien, jūnijs 2, 2023

Keita Midltone karaļa kronēšanas ceremonijā izvēlējusies princeses Diānas auskarus. Vai tas ir dzēliens jaunajai karalienei konsortei? (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Karalienes Elizabetes II vecākais dēls Čārlzs tagad oficiāli ir kronēts par Lielbritānijas karali. Kronēšanas ceremoniju, kas notika Londonā, pagājušajā sestdienā apmeklēja visa karaliskā ģimene uz kronēšanu bija ielūgti 2200 viesu, klātienē šo pasākumu televīzijā vēroja aptuveni 20 miljonu Lielbritānijas iedzīvotāju.

Mazā princese Šarlote izskatījās gluži kā savas mammas kopija, viņai ar mammu bija saskaņotas matu rotas. Šarlote cītīgi pieskatīja savu jaunāko brāli – princi Luisu, kuram šis oficiālais pasākums šķita garlaicīgs. Vairākās fotogrāfijās redzams, kā piecgadīgais princis nevar nosēdēt uz vietas un žāvājas…

Video

Savukārt princis Džordžs nopietni izturējās pret sev uzticētajiem pienākumiem, bet tad kādu brīdi viņš neizturēja un parādīja mēli! Keita Midltone uz ceremoniju ieradās ar īpašām rotām – princeses Diānas auskariem. Ļoti interesanti, ka daudzi karaliskās ģimenenes fani domā, ka šāda rotu izvēle bijusi ar nodomu iedzelt Kamillai un norādīt viņas īsto vietu. Nav nekāds noslēpums, ka Kamilla bija galvenais iemesls tam, kāpēc izjuka Čārlza un Diānas laulība. Sestdien Kamilla tika kronēta par Lielbritānijas karalieni konsorti.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Un tomer istais karalis ir debesiis…bet zemes cilvecini kaut ar kroni galvaa un briljanta auskariem ir tikai niecibas dieva prieksaa…..jaatceras ka no zemes tu esi nemts un par zemi tu parvertisues…muzigs ir tikai dievs…ja Diana’s tragiskais liktenis ar auskariem jkeitas ausis tikai atgadinas cik grecigi un nodevigo patiesibaa ir karalis un karaliene….vai vini ir pelnijusi troni….

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here