14.3 C
Rīga
svētdien, septembris 24, 2023

Keita Midltone pasākumā ieradusies ar traumētu roku! (+VIDEO)

Dieviete.lv 14/09/2023 22:02
 

41 gadu vecā Velsas princese Keita Midltone pirms dažām dienām apmeklēja “HMP High Down” cietumu Surejā, Lielbritānijā. Keita apmeklēja šo cietumu saistībā ar savu darbu labdarības organizācijā “Forward Trust”, kurai viņa ir mecenāte vairākus gadus. Šī organizācija sniedz atbalstu ieslodzītajiem un palīdz viņiem pārvarēt dažādas atkarības, kā arī piedāvā psiholoģisko atbalstu.

Keita šoreiz apmeklēja cietumu, kurā kopumā ieslodzīti apmēram 1100 nepilngadīgi pusaudži, ziņoja izdevums “Daily Mail”.

Tomēr pēc Keitas fotogrāfiju publicēšanas sociālajos tīklos, karaliskās ģimenes fani ātri ievēroja kaut ko neparastu – Keitas divi pirksti bija cieši savienoti ar plāksteri! Soctīklos sākās spraigas diskusijas, un tika izteiktas dažādas teorijas par iemesliem. Kā rezultātā Kensingtonas pils nolēma sniegt oficiālu atbildi.

Video

“Velsas princese savās mājās Vindzorā ir guvusi nelielu traumu, lēkājot batutā – pēc ārstu sacītā, tas nav nekas nopietns,” teikts Kensingtonas pils publicētajā paziņojumā.

Ir vērts atzīmēt, ka šī nav pirmā reize, kad Keita apmeklē pasākumu ar traumām! Agrāk viņa ir parādījusies sabiedriskos pasākumos ar ievainotiem pirkstiem, tas bieži bija saistīts ar viņas dārza darbiem. Princese nekad nav slēpusi savu aizrautību ar dārza darbiem, kur strādājot pie rozēm vai ar dārza instrumentiem, var rasties dažāda veida traumas.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here