-2.1 C
Rīga
pirmdien, decembris 5, 2022

Megana Mārkla iekūlusies jaunā ķibelē! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Megana Mārkla iekulties kādā “interesantā” skandālā. Šoreiz Megana ir piedzīvojusi pamatīgu kritiku pēc tam, kad centusies runāt ar britu akcentu…

Megana savā podkāstā “Arhetipi”, kas pieejams vietnē “Spotify” bija uzaicinājusi piedalīties savu draudzeni, kura ir 36 gadus veca britu aktrise, televīzijas raidījumu vadītāja – Džamilu Džamilu. 

“Sveiki visiem, gribu jūs iepazīstināt ar savu draudzeni Džamilu,” – Megana iesāka runāt, un bija saklausāms britu akcents!

Klausītāji bija ļoti pārsteigti par Meganas akcentu un socvietnēs dalījās komentāros: “Vai Megana centās atdarināt britu akcentu?”, “Ak, Dievs, tagad viņa tēlo no sevis britu?”, “Lūdzu, Megana, vienkārši apklusti!”. Bija arī aizstāvoši komentāri, piemēram: “Viņa taču ir aktrise, viņa vienkārši parādīja, ka prot runāt arī tā, ja vajag.”

Video

Podkāstā abas sievietes runāja par to, ka bieži vien sievietes, kurām ir “lielas idejas” ir sastapušās ar naidu no pretējās puses. Megana piebilda, ka, šis naids bieži iespaido šīs sievietes, kā rezultātā, viņas jūtas “mazas” un nevienam nevajadzīgas!

Aktrise Džamila Džamila publiski savulaik nosodīja britu presi, aizstāvot Meganu Mārklu, nav nekāds noslēpums, ka Džamila vienmēr izcēlusies ar savu viedokli un nekad nav kautrējusies pati saņemt devu kritikas. 

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here