7 C
Rīga
svētdien, oktobris 24, 2021

Melānijas un Donalda Trampa attiecības nebeidz pārsteigt! (+VIDEO)

21/08/2020
 

Internetu kājām gaisā apgāzis kāds video, kurā izceļas neviens cits, kā Trampu pāris. Video redzams, kā no lidmašīnas izkāpj ASV prezidents Donalds Tramps ar sievu Melāniju. Kāpjot lejā pa lidmašīnas kāpnēm, Donalds sievai dod roku, taču viņa šos pieskārienus atvaira. Vairākkārt.

Vairāki sociālo tīklu lietotāji spriež par pāra laulībām, jo šī nav pirmā reize, kad Melānija atraida Donaldu. Jāsaka, ka arī Donalds pārāk bieži neizceļas ar džentelmeņa uzmanību. Piemēram, 2019.gada martā, kad ASV prezidents kopā ar sievu Melāniju tikās ar Čehijas premjerministru Andreju Babišu, Donalds uz mirkli aizmirsa, ka pasākumā atrodas kopā ar Melāniju, atstājot viņu aiz Baltā nama durvīm. Spriedēju versijas ir visai dažādas. Vieni spriež, ka pāris lidmašīnā iespējams sastrīdējies, citi, savukārt, ir pārliecināti, ka uz lidmašīnas trepēm bijis vējains un ASV pirmā lēdija kāpjot pa kāpnēm lejā esot vēlējusies pieturēt kuplos svārkus, lai tos neaizpūš gaisā.

Vairākos foto kadros esot redzams, ka izkāpjot no lidmašīnas Donalds sievu paņēmis aiz rokas. Oficiālajā pasākumā piedalījās arī Melānijas un Donalda dēls Barons Tramps.

Video

 

1 KOMENTĀRS

  1. Kad sagājām kopā, es vēl biju trakulību pilna, gribējās mesties dzīves virpulī un baudīt visu, ko var un nevar. Šajā ziņā mums kādu laiku abiem lieliski saskan – brīnišķīgi ceļojumi, traki tusiņi, restorāni, seriālu maratoni mājās līdz rītam… Līdz es sajutos strupceļā – nu, bet kas tālāk, Donald?

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!