-4 C
Rīga
sestdien, marts 6, 2021

Uzzini vairāk: Kā Keita Midltone un princis Viljams audzina savus bērnus? (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Kembridžas hercogiene Keita Midltone ir iemantojusi britu mīlestību, vairums sieviešu vēlas viņai līdzināties un nav brīnums, ka cilvēki vēlas uzzināt vairāk arī par Keitas un prinča Viljama bērnu audzināšanas metodēm. Karaliskā pāra bērnu auklīte ir Marija Borallo, Keita ļoti rūpīgi ieklausās auklītes viedoklī.

Marija ir beigusi prestižu koledžu un ieguvusi speciālu aukles sertifikātu, šis sertifikāts apliecina, ka viņas zināšanas ir tik nevainojamas, ka viņa drīkst audzināt un strādāt britu karaliskajā ģimenē ar bērniem! Karaliskās ģimenes biogrāfe Luīza Herēna savā grāmatā rakstījusi, ka šīs koledžas studentiem ir aizliegts vārds – “bērns”. Šī vārda vietā ir jālieto bērna īstais vārds.

Video

Vārdam “bērns” esot pārāk nekonkrēta un arī nievājoša nozīme, jo tas apspiež mazuļa individualitāti jau agrā bērnībā. Prestižā koledža “Norland” tika dibināta 1982.gadā un kopš tā laika to ir beiguši jau vairāk kā 10 000 studentu. Absolventi strādā ne tikai britu karaliskajā ģimenē, bet arī arābu šeihu ģimenēs, kā arī slavenu cilvēku ģimenēs Holivudā.

Keitas Midltones un prinča Viljama trim bērniem ir jāievēro stingrs ikdienas grafiks. Karaliskās atvases dodas gulēt jau 19:30 vakarā un ieplānotās pastaigās ir katru dienu, pat sliktos laika apstākļos.

“Bērniem tiek mācīti dārza darbi, jo pati Keita ar to ļoti aizraujas. Bērnu ikdienas grafiks gandrīz nekad netiek pārkāpts un tajā nav nekādas izmaiņas, nekad. Par to atbildīga ir auklīte Marija, viņa Kembridžas hercogu ģimenē strādā jau kopš prinča Džordža dzimšanas 2013.gadā” – tā izdevumam “The Sun” pastāstījusi karaliskās ģimenes biogrāfe Luīza Herēna. Interesanti, ka princesei Šarlotei ne vienmēr izdodas ievērot noteikto grafiku, viņai patīk pievērst sev uzmanību, jaunā dāma pat ir mēdijusies fotogrāfiem.

“Auklei Keitas un Viljama ģimenē ir ārkārtīgi nozīmīga loma. Viņai vienmēr ir jābūt drošai par to, ka viss notiks pēc iepriekš saskaņota grafika. Marijai ir jāpārliecinās, ka bērni ir sapratuši un zina, ka izkāpjot no lidmašīnas bērniem ir jāturas mammai pie rokas, jāsmaida un vajadzības gadījumā jāpamāj. Un tā, lai nebūtu nekādu niķu un raudāšanas,” – stāsta biogrāfe.

Foto

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!