28.7 C
Rīga
pirmdien, augusts 15, 2022

Princese Diāna nojauta, ka dosies mūžībā jauna. Kādu audio ziņu viņa atstāja saviem bērniem? (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Princese Diāna Lielbritānijā kļuva par mīlētāko princesi. Diāna gāja bojā 36 gadu vecumā traģiskā autoavārijā Parīzē. Automašīna, kurā viņa atradās, bēga no paparaci un iekļuva negadījumā.

1. jūlijā princese Diāna atzīmētu savu 61. dzimšanas dienu.

Princeses Diānas un prinča Čārlza laulībā piedzima divi bērni – 1982. gada 21. jūnijā pasaulē nāca princis Viljams, bet 1984. gada 15. septembrī – princis Harijs.

Čārlza sirds piederēja hercogienei Kamillai un tādēļ laulība ar Diānu bija neveiksmīga, jo Čārlzs savu sievu krāpa.

Interesanti, ka Diāna vienmēr jutusi, ka nomirs jauna. Viņa bija pilnīgi pārliecināta, ka nekad nesatiks savu dēlu sievas un savus mazbērnus. Princese ticēja dažādām likteņa zīmēm un pat konsultējās ar astrologu. Neilgi pirms savas nāves, viņa sāka ierakstīt audio ierakstus, kas veltīti viņas mīļajiem. Kādā no šiem ierakstiem Diāna atstāja vēstījumu prinča Viljama un prinča Harija izredzētajām un viņiem pašiem.

Video

Britu karaliskā ģimene šos ierakstus nekad nav komentējusi, bet nenoliedz to esamību.

Kādreizējais pils sulainis, kuram ar princesi Diānu bijušas ļoti labas attiecības atklāja, ka Diāna pārdzīvoja to, ka neiepazīsies ar savu dēlu mīļotajām sievietēm, taču viņa esot ticējusi, ka abi dēli laulībā būs laimīgi.

Savas audio ziņas Diāna ierakstījusi mazā “Sony” diktofonā: “Es esmu pārliecināta, ka jūs zināt par maniem un sava tēva trūkumiem… Lūdzu mācieties no mūsu kļūdām un būvējiet attiecības, kas būs ilgstošas. Saudzējiet un mīliet savus bērnus manis dēļ. Viņi ir mana sirds. Lai viņi zina, ka es viņus ļoti mīlu un mīlēšu vienmēr.”

Diāna arī brīdinājusi savus dēlus, ka, iespējams, viņiem dzīves laikā nāksies piedzīvot lielu sabiedrības spiedienu, bet tas nedrīkst izjaukt viņu laulības. Dēlu sievas viņa redzēja kā gudras un neatkarīgas sievietes. Savā vēstījumā Diāna ļoti uzsvērusi, ka Viljamam un Harijam “vienmēr” jāatbalsta vienam otru.

Zināms, ka šobrīd princim Viljamam ar jaunāko brāli, princi Hariju ir visai saspringtas attiecības. Cerams, ka kādreiz tās uzlabosies, jo pirms strīda abi bija nešķirami.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Bet vareja viss but savadak..luk neveiksmigu nodevigu atiecibu rezultats…un kapec vajadzeja precet dianu ja sirdi ir cita…palika berni kuriem loti sapeja..un varbut sap vel sodien.. nekas jau neizzud bez pedam..ka lastts karalnamam..izjukysi nesaticiga karalnama gimene..vel sodien…dianai bija isa skumja dzive un n tragisks lktenis…..vai carlzs ar kamilluir sobrid laimigs…..

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here