19 C
Rīga
trešdien, maijs 25, 2022

Princis Viljams ticis iesaistīts vecāku intrigās! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Autors Roberts Džobsons veido jaunu grāmatu par princi Viljamu. Gaidāmajā grāmatā tiks pieminēta arī princese Diāna un viņas atvašu bērnība. Zināms, ka jau no bērnības princim Viljamam bijusi cieša saikne ar savu tēvu. 

Jau bērnībā manīta dažādā attieksme pret Viljamu un Hariju. Princis Viljams bija pieradis, ka karaļnama personāls pret viņu izturas ar cieņu, bet pret brāli Hariju attieksme bijusi citādāka. Karaliene vienmēr īpašu uzmanību pievērsusi Viljamam. Kādu dienu abi brāļi devušies uz tēva mašīnu un sākuši strīdēties. Toreiz viņi bija astoņus un sešus gadus veci, kad Harijs teica: “Tu būsi karalis. Es nē – tādēļ es varu darīt to, ko gribu.”

Video (2017. gadā princis Viljams un princis Harijs dalās mīļākajās atmiņās par savu māti)

Princese Diāna dievināja savus dēlus un veltīja tiem gandrīz visu savu brīvo laiku. Pēc Diānas un prinča Čārlza šķiršanās bērniem raizes sagādāja presē esošās ziņas, kuras bijušas ļoti skandalozas. Kad Viljams uzzināja, ka viņa mātei tiks atņemts karaliskais tituls, viņš mammu apskāva un teica: “Neuztraucies, mammīt. Es tev to atdošu kādu dienu, kad būšu karalis.” 

Diāna bieži presē dalījusies ar emocijām par šķiršanos un tēvu. Viljamam mātes uzvedība šķitusi mulsinoša. Kad Viljams devās mācīties uz internātskolu, Diāna bija noraizējusies vai šāda vide viņam būs piemērota.

Viljams komentē: “Viņa varēja man piezvanīt uz skolu, šņukstēt pa telefonu un stāstīt šausmīgas lietas par manu tēvu. Es negribēju piedalīties viņu strīdos, man bija viņas žēl. Bet es arī mīlēju tēti. Reiz es lūdzu beigt izteikties negatīvi par tēvu, bet pēc kāda laika viņa tomēr turpināja.”

Kādā saviesīgā pasākumā princis Čārlzs sācis publiski dziedāt. To redzot, “Dailymail” žurnāliste pagriezusies pret Viljamu un norādījusi, ka šādas vecāku darbības ir apkaunojošas. Viljams atbildējis noraidoši: “Man nav kauns par tēvu, man ir kauns par māti.” 

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here