2.2 C
Rīga
otrdien, marts 21, 2023

Sems Smits izdod jaunu mūzikas video un biedē vecus cilvēkus! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Britu dziedātājs Sems Smits pārsteidzis savus fanus ar jaunu mūzikas video, kurā viņš pamatīgi ļāvis vaļu savai fantāzijai. Dziesmas “I’m Not Here To Make Friends” video ir raisījis asas sarunas internetā.

Zināms, ka Sems Smits, šogad ir galvenais pašmāju lielākā mūzikas festivāla “Positivus’23” viesis. Mūziķa jaunākais mūzikas video sacēlis vētru sociālajos tīklos, jo daudzi cilvēki uzskata, ka šis video nav draudzīgs mazu bērnu acīm. Šim video nav nekādu ierobežojumu nedz televīzijā, nedz internetā, bet iespējams, ka tas būtu nepieciešams?

Video

Dziedātājs nesen viesojās Greiema Nortona raidījumā “Graham Norton Show“, lai parunātu par savu mūziku un jaunāko mūzikas videoklipu. Sems raidījumā darija zināmu, ka dziesma ar nosaukumu “I’m Not Here To Make Friends” ir radusies pēc neveiksmīga randiņa ar kādu vīrieti. Interesanti, ka potenciālie mīlnieki Semu regulāri ierindo draugu aprindās un nopietnas attiecības. Mūziķis par šo pieredzi sarakstīja dziesmu.

Raidījuma vadītājs Semam pajautāja par videoklipa sacelto ažiotāžu. Sems nemaz nekautrējās atzīt, ka sensacionālā videoklipa dēļ ir tapis arī līdz šim viņa mīļākais virsraksts medijos – “Sems Smits biedē vecus cilvēkus”.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here