28.7 C
Rīga
pirmdien, augusts 15, 2022

Septiņgadīgā princese Šarlote ir viena no bagātākajām karaliskās ģimenes personām (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Zināms, ka karaliskajā ģimenē rotaslietas un dārglietas tiek mantotas no paaudzes uz paaudzi. Piemēram, prinča Harija sieva Megana Mārkla sabiedrībā ir izgājušas rotājušās ar dārglietām, kas savulaik piederēja princesei Diānai. Visvairāk dārglietu mantojumā saņems septiņus gadus vecā princese Šarlote!

Tapis zināms, ka Keitas Midltones un prinča Viljama meita mantojumā saņems Spenseru ģimenes diadēmu. Šo diadēmu Diāna bija izvēlējusies kā rotaslietu savā un prinča Čārlza kāzu dienā. Diānai pēc reglamenta bija jāizvēlas jebkura diadēma, kas pirms tam piederējusi kādam no britu karaliskās ģimenes, bet viņa izvēlējās Spenseru ģimenes diadēmu, kas ir mantojums no viņas ģimenes.

Video

Princese Šarlote ir nākošā Lielbritānijas karaļa meita un viņa būs tā, kura mantos karalienes Elizabetes II diadēmu. Diadēmas vērtība ir aptuveni 8 miljoniem eiro. Interesanti, ka princese Šarlote ir turīgākā persona visā karaliskajā ģimenē, viņai pieder 5 miljardi dolāru! Karalienes Elizabetes II finansiālā situācija ir krietni sliktāka, viņai pieder 600 miljoni dolāru.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here