-2 C
Rīga
otrdien, janvāris 26, 2021

Vai tā ir taisnība, ka princese Diāna klausoties mūziku skrituļoja pa zeltītajām Bekingemas pils galerijas zālēm? (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Popularitāti iemantojušais seriāls The Crown stāsta par britu karaļnama dzīvi. Ceturtās sezonas epizodē “Pasaka” jaunā princese Diāna (atveido Emma Korina) skrituļojot pa zeltītajām Bekingemas pils galerijas zālēm, klausoties mūziku viņas Walkman mūzikas atskaņotājā. Bet cik tuvu patiesībai tas ir?

Vai princese Diāna tiešām skrituļoja pa karalienes pils zālēm? Vai arī tā vienkārši ir spilgta fikcija par to, kā nelaiķa Diāna ieveda pilī savu jautro personību? “Tā ir taisnība!” seriāla producents O’Beirns stāsta laikrakstam Vogue, atklājot, ka pētnieku grupa atrada arī pierādījumus tam, ka Diāna naktī pirms kāzām ar savu velosipēdu braukājusi apkārt pilij, taču viņiem to nav izdevies iekļaut seriāla epizodē. O’Beirns piebilda: “ir visai grūti skrituļot uz vairākiem no pils paklājiem. Es domāju, ka viņa, iespējams, pieturējās pie mazāk interesantiem pils nostūriem, taču mēs vēlējāmies Diānas skrituļošanu parādīt jau seriālā iepriekš redzētajās pils telpās.”

Video

 

1 KOMENTĀRS

  1. Domāju ka nee..un kāda tam nozīme..šīs sievietes dzīve bija nelaimīga un traģiska..kaut arī bija princese..tauta mīlēta vienkārša un skaista

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!