8.2 C
Rīga
piektdien, jūnijs 2, 2023

Visu laiku pievilcīgākie televīzijas dakteri (+VIDEO)

FOX International  Channels 03/05/2023 21:05
 

Seriāli, kuros atspoguļota mediķu ikdiena, ir populāri visā pasaulē, taču skatītājus pie ekrāniem vilina ne tikai iespēja sekot līdzi sarežģītām operācijām un pacientu dzīvību glābšanai, bet arī pievilcīgie aktieri baltajos halātos, vēsta kanāls “Fox Life”. 

Slavenā Holivudas aktiera un režisora Džordža Klūnija karjera savulaik aizsākās ar izskatīgā daktera Daga Rosa lomu amerikāņu seriālā “Ātrā palīdzība” (“ER”). Pandēmijas mājsēdē šo seriālu noskatījās arī aktiera sieva. Taču, kā Džordžs vēlāk publiski atzinās, laulātā draudzene nebija sajūsmā par viņa atveidotā varoņa vieglprātīgo attieksmi pret sievietēm un nemitīgo flirtu ar slimnīcas personālu. Jāsaka gan, ka skatītājas ļoti uzrunāja viņa attēlotais personāžs.

Arī mūziķa un aktiera Rikija Mārtina karjerā nozīmīgu lomu spēlēja tēla atveide medicīnas seriālā. Proti, 1990. gadu vidū Mārtins tika pie lomas vienā no populārākajām mediķu “ziepju operām”, kas tiek filmēta vēl joprojām – “Galvenā slimnīca” (“General Hospital”). Jāpiebilst, ka šajā seriāla uzspīdēja arī tādas zvaigznes, kā Elizabete Teilore, Demija Mūra, Eva Longorija, Marks Hemils un Megana Mārkla, kurai medmāsas loma bija pirmā savā karjerā.

Arī ukraiņu izcelsmes aktieris Mets Čuhrijs (Matt Czuchry) daudziem skatītājiem ir pazīstams kā Konrāds Hokinss no seriāla “Rezidents”. Pirmo reizi uz ekraniem tas parādījās 2018. gada janvārī. “Rezidents’’ sižets vēsta par topošo ārstu un viņu mentoru, kā arī citu slimnīcas darbinieku ikdienu. Savulaik tas pat atzīts kā viens no reālistiskākajiem amerikāņu medicīnas seriāliem.

Gaidot aizraujošā medicīnas seriāla “Rezidents” jaunākās, sestās sezonas pirmizrādi, kura būs skatāma jau sestdien, 6. maijā plkst. 21.00 kanālā “Fox Life”, piedāvājam iepazīties ar pieciem pievilcīgiem TV ekrānu dakteriem!

“Grejas anatomijas” vīrieši 

Producentes Šondas Raimsas radītais seriāls “Grejas anatomija”, kurš ir skatāms svētdienās, plkst. 22.00, kanālā “Fox Life”, ir dāvājis skatītājiem daudzus spilgtus dakteru personāžus. Gan Patrika Dempsija atveidoto Dereku Šepardu, gan Džastina Čembersa spēlēto varoni Aleksu Karevu, gan Džesija Viljamsa neaizmirstamo Džeksonu Everiju. 

Interesanti, ka pirms lomas “Grejas anatomijā” Dempsijs bija pieteicies galvenajai lomai citā mediķu seriālā “Doktors Hauss” (“House M.D.”). Hausa lomu beigās ieguva britu aktieris Hjū Lorijs, taču Dempsijs iegāja televīzijas vēsturē kā Mereditas Grejas mīļotais vīrietis ar iesauku McDreamy jeb Sapņainais.

 

Vēl viens spilgts “Grejas anatomijas” tēls ir Alekss Karevs, kas salauzis ne vienu vien kolēģes un televīzijas skatītājas sirdi. Lomas atveidotājs gan ir aizgājis no “Grejas anatomijas”, taču nesen viņš savā platformas “Instagram” profilā publicēja attēlu ar seriāla aktieriem, dodot mājienu par iespējamo atgriešanos Sietlas slimnīcā. 

Džesijs Viljams televīzijas skatītājiem uz mūžīgiem laikiem asociēsies ar ainu no “Grejas anatomijas”, kad viņš savas mīļotās sievietes Eiprilas kāzu laikā pieceļas un publiski atzīstās par savām jūtām. Lai gan aktieris jau pirms vairākām sezonām ir pametis seriālu, viņa atveidotas pievilcīgais dakteris joprojām ir seksīgāko televīzijas dakteru sarakstā.

No “Gilmoras meitenēm” uz stingrā ārsta lomu slimnīcā 

Seriāla “Rezidents” sižeta centrā ir izcilā amerikāņu aktiera Meta Čuhrija atveidotais “Chastain Park Memorial” slimnīcas galvenais rezidents Konrāds Hokinss. Viņš ir tas, kurš apmāca jaunos ārstus, kas tikko pabeiguši medicīnas pamatstudijas un iestājušies rezidentūrā.  

Hokinss ir stingrs, un jau pirmajā tikšanās reizē norāda jaunajiem ārstiem, ka balts halāts un stetoskops ap kaklu nebūt nenozīmē, ka viņi ir ārsti – līdz tam vēl ir garš un grūts ceļš ejams. Neskatoties uz skarbo attieksmi un augstajām prasībām, Konrādam patiesi rūp pacientu dzīvības un arī topošo ārstu profesionālā izaugsme. 

Pirms uzvilkt Konrāda Hokinsa halātu, aktieris Mets Čuhrijs popularitāti iemantojis, spēlējot Loganu kulta seriālā “Gilmoras meitenes” (“Gilmore Girls”).  Gandrīz septiņus gadus, no 2009. līdz to 2016. gadam, viņš iejutās advokāta Kerija Agosa lomā kādā citā populārā seriālā – “Labā sieva” (“The Good Wife”). 

Skatītāji novērtējuši ne tikai viņa aktiera talantu, bet arī pievilcīgo ārieni un 2019. gadā Meta vārds gozējās žurnāla “People” seksīgāko vīriešu sarakstā. Jāsaka gan, ka par 45 gadus vecā aktiera privāto dzīvi ir zināms visai maz. Viņš nekad nav bijis oficiāli precējies un viņam nav bērni. 2002. gadā viņam bija attiecības ar aktrisi Keitu Bosvortu, ar kuru kopā viņš ir filmējies, taču kopš tā laika par Meta attiecībām nekas publiski nav bijis zināms. 

Par Meta turpmākajiem karjeras soļiem šobrīd zināms tas, ka viņš pašlaik filmējas “Amerikas šausmu stāstu” (“American Horror Story”) 12. sezonā. 

Seriālā “Rezidents” ir vēl viens simpātisks, jauns ārsts, Devons Pravešs, kuru atveido Manišs Dajals. Savu karjeru indiešu izcelsmes aktieris ir uzsācis jau bērnībā, filmējoties televīzijas reklāmās. Viņš bija redzams “Dominos Pizza” un “McDonalds” rullīšos. Pirms ārsta-rezidenta lomas viņš bija filmējies daudzos citos televīzijas seriālos, taču vērā ņemamus panākumus neguva. 

Arī šī aktiera izskatu sabiedrībā atzina par labu esam – piemēram, 2014. gadā žurnāls “People” nosauca Manišu par vienas no gada nedēļas seksīgāko vīrieti. 

Kas sagaidāms “Rezidenta” pēdējā sezonā? 

Sestās sezonas notikumi risināsies sešus mēnešus pēc iepriekšējās sezonas beigām. Šoreiz mediķiem nāksies stāties pretī jaunam izaicinājumam, proti, cīņai pret politisko korupciju. Tā attīstījusies tiktāl, ka apdraudēta būs visa veselības sistēma, tostarp arī medicīniskās aprūpes kvalitāte “Chastain Memorial Park” slimnīcā.  

Interesanti, ka “Chastain Memorial Park” slimnīcas ēkas ārskatu un arī iekšskatu filmēšanai patiesībā tika izmantota Atlantas mākslas muzeja ēka. Starp citu, šī ēka ir “atveidojusi” slimnīcu arī citos seriālos un mākslas filmās. Piemēram, 1986. gadā filmētajā “Manhunter”.   

Arī sestajā seriāla sezonā neiztikt bez sarežģītām operācijām, pacientu dzīvību glābšanas un mediķu privātās dzīves līkločiem. Dažiem varoņiem izveidosies jaunas attiecības, tikmēr citi centīsies nosargāt esošās.  

Par nožēlu “Rezidenta” faniem, šī gada aprīļa sākumā tika oficiāli paziņots, ka sestā sezona būs seriālam pēdējā. Tas nozīmē, ka jau pavisam drīz iemīļotie varoņi atvadīsies no skatītajiem pēc vairāk nekā sešiem kopā pavadītiem gadiem.  

Mediķu seriāla “Rezidents” noslēdzošās sezonas pirmizrāde jau sestdien, 6. maijā plkst. 21.00 kanālā “Fox Life”!

Visu laiku pievilcīgākie televīzijas dakteru tops:

1) Džordžs Klūnijas daktera lomā

2) Rikijs Mārtins daktera lomā

3) Patriks Dempsijs- Mereditas Grejas mīļotais vīrietis seriālā ”Grejas anatomija”

4) Alekss Karevs seriālā ”Grejas anatomija”

5) Džesijs Viljams seriālā ”Grejas anatomija”

6) Seriāls ”Rezidents”

7) Seriāla ”Rezidents” ārsts Devons Pravešs

8) Seriāla ”Rezidents” 6. sezona

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here