4 C
Rīga
ceturtdien, maijs 19, 2022

Pieci zodiaka zīmju pāri, kas vienkārši nespēj savstarpēji sadzīvot

 

Beautiful young couple sitting back to  on the floor near the window by Aleksei Semykin on 500px.com

Starp tevi un jauno draugu, ar kuru plāno dzīvot kopā, radušās nebijušas problēmas? Iespējams, ka vaina nav ne tevī, ne otrā cilvēkā, bet gan horoskopā! Lūk, pieci zodiaka zīmju pāri, kuriem nevajadzētu dzīvot kopā.

Lauva un Vērsis

Lai gan Lauva var būt pašpārliecināts un sirsnīgs cilvēks (it īpaši pret cilvēkiem, kam viņš uzticas), viņš tomēr ir radītājs. Savā mājoklī viņš uztur organizētu haosu, kas ir atbilstošs tieši viņam. Kārtību un loģiku mīlošajam Vērsim tas nudien nav pa prātām. Ieraugot, kādos apstākļos Lauva dzīvo, Vērsim var piemesties sirdstrieka!

Vēzis un Auns

Vēzis dzīvo organizētā kārtībā, bet Auns labprāt dzīvo nekārtībā. Pie tam, Vēzis Auna priekšā var kļūt pārlieku jūtīgs. Auns nekautrēsies četros no rīta gultā apēst Vēža sagatavoto sviestmaizi. Un nemaz nepievērsīs uzmanību Vēža pārmetumiem. Labāk vienkārši nedzīvojiet kopā.

Dvīņi un Strēlnieks

Visām savām izdarībām Dvīņi atradīs attaisnojumu, un tieši tas kaitina Strēlnieku. Dvīņiem vienmēr būs izskaidrojums tam, kāpēc trauki izlietnē nav nomazgāti, kāpēc istabā nelabi ož… Šis pārītis varētu sadzīvot ilgāk par citiem pāriem šajā rakstā. Kāpēc? Tāpēc, ka Strēlnieks visu laiku atrodas kustībā. Viņi daudz ko var nepamanīt un aizmirst. Taču pienāks laiks, kad Strēlniekam apniks klausīties mūžīgajās Dvīņu atrunās.

Mežāzis un Svari

Svariem patīk apspriest savas problēmas un par tām aktīvi domāt. Pilnīgi pretēji uzskata Mežāzis. Viņuprāt, par problēmām ir nevis jārunā, bet jāiet un jārisina. Tāpēc Mežāzis nespēs sadzīvot ar izklaidīgajiem Svariem.

Zivis un Skorpions

Istabas biedrs Zivis ir pozitīvākais cilvēks pasaulē. Pat līdz kaitinošam līmenim… Skorpionam būs grūti izturēt tik lielu optimisma un radošuma devu. Zivis priecāsies par mājokļa iekārtošanu, bet Skorpions būs ieciklējies uz savu karjeru.

 

Avots: Soulpost.ru

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here