Sagittarius - Wallpaper by Lucie Kout on 500px.com

Viņi ir zināšanu mednieki

Strēlnieks saprot, ka viņam apkārt ir nebeidzamas iespējas iegūt jaunas zināšanas, tāpēc labprāt tās arī izmanto. Viņi ir spilgtas un neatkarīgas personības, kuras spēj iedvesmot apkārtējos. Apkārtējiem pat rodas sajūta, ka viņi nekad nespēs būt tik forši kā Strēlnieki. Strēlnieki ciena tos, kas spēj paplašināt viņu redzesloku. Viņi dievina eksotiku!

Strēlnieki nezina vārdu „neiespējami”

Atslēga uz Strēlnieka sirdi – iespēja. Viņi zina, kas tas ir, taču vēlas, lai arī tu padomā par to, kas tas varētu būt. Strēlnieks ir atvērts pret visu, kas spēj paplašināt viņa redzesloku.

Tie, kuri iemīlas Strēlniekā, tiek apburti ar viņa asprātību, koķetīgo uzvedību, entuziasmu un humoru. Medības nebeigsies, kamēr Strēlnieks neiegūt to, ko vēlas.

Viņš ir jautrs, devīgs un labsirdīgs

Strēlnieks vienmēr pasniegs palīdzīgu roku, ja redzēs, ka kādam tā ir vajadzīga. Viņš ir tas, kurš palīdzēs tev pārvest mantas uz jauno dzīvokli, aizvedīs tevi uz darbu, pieskatīs tavus mājdzīvniekus… Un viņš neprasīs neko pretī. Viņš tic karmai.

Krīzes situācijas parāda viņa labākās īpašības

Liela daļa cilvēku Strēlniekus uzskata par bezatbildīgiem cilvēkiem, taču patiesībā viņi spēj atrisināt jebkuru problēmu ar spēku, grāciju un atbildību.

Romantiskās attiecībās Strēlnieks atklāj sevi

Kad Strēlnieks ir iemīlējies, viņš izstaro īpašu šarmu. Nekas neaizrauj Strēlnieku spēcīgāk kā romantika un briesmas. Neatkarīgais un brīvību mīlošais Strēlnieks ir ļoti lojāls. Viņš vienmēr centīsies savās attiecībās saglabāt to īpašo dzirksteli.

Strēlnieks ir ļoti izveicīgs

Viņiem nav laika turēties pie pagātnes. Pie tam, viņi ļoti labi sajūt zemiskumu. Pret Strēlnieku ir jābūt godīgam. Nekas viņus neatgrūž vairāk kā vienaldzība un noslēgta uzvedība. Nezini, ko vēlies? Strēlnieks negaidīs, kamēr tu to noskaidrosi. Viņš nebūs viens no daudzajiem variantiem.

Nevajag viņu ierobežot

Viņš ir garā brīvs un spēlē pēc saviem noteikumiem. Viņus atgrūž ierobežojumi un cenzūras.

 

Avots: Soulpost.ru

 
1 komentārs
  1. Anonīms 2 gadi ago

    Tīra patiesība .

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?