Gothic woman by Olena Zaskochenko on 500px.com

Skorpionu savaldīt nav viegli, un arī saprast viņus ne vienmēr ir iespējams. Kad tev šķiet, ka beidzot esi viņu kārtīgi iepazinusi, notiek kaut kas negaidīts un jauns. Lūk, 10 Skorpionu vidū izteiktas rakstura iezīmes, par kurām būtu jāzina:

Viņi ir saldā inde

Viņi ir atriebīgi. Protams, Skorpions var būt pats mīļākais cilvēks, ar ko tev ir nācies saskarties, bet, ja tu pārkāpsi viņa robežas, tu nespēj pat iedomāties, cik slikts viņš var kļūt. Skorpioni nogalina klusu – viņiem ir savi veidi, kā atriebties.

Viņi ir pašpārliecināti cilvēki

Ja tu satiecies ar vīrieti vai sievieti, kura vienlaicīgi gan intriģē, gan atbaida, tad tas visticamāk ir Skorpions. Pateicoties savai harizmai un seksapīlam, viņi izceļas uz apkārtējo fona.

Viņi ir ļoti greizsirdīgi

Viņi tevi klusībā izsekos. Tev varbūt tas nepatiks, bet Skorpions domā, ka cilvēks pieder tikai viņam, tāpēc viņu ir jāsargā. Pat pārāk.

Viņi neiemīlas viegli, bet, kad tas notiek, atpakaļceļa nav

Viņi vienmēr uzvar. Tāpēc, ja tu esi Skorpionam iepatikusies, viņš cīnīsies līdz pēdējam.

Viņi ir lojāli

Ja tu esi izpelnījusies Skorpiona uzticību un lojalitāti, viņš nekad nenodos. Bet, ja tu mēģināsi to ļaunprātīgi izmantot, viņš pazudīs no tavas dzīves tā, it kā nekad tur nebūtu bijis.

Viņi drīzāk mirs, nekā atklās savus vai citu noslēpumus

Viņi ir ļoti noslēgti cilvēki. Tu droši vari viņam uzticēties un stāstīt visu. Tāpēc Skorpioni ir ļoti labi draugi.

Viņi ir seksīgāki par citām zodiaka zīmēm

Skorpioni ir seksīgas būtnes. Viņiem mīlestība var būt kaislīga vien tad, ja tā ir uzlādēta ar seksuālu enerģiju. Gultā viņi nekautrējas un bieži vien atļaujas vairāk, nekā citi.

Viņiem patīk dominēt

Ja Skorpions vēlas kaut ko izdarīt, tad viņš to izdarīs, neraugoties ne uz ko. Skorpioniem patīk visu kontrolēt, un viņiem nepatīk, ja kāds mēģina kontrolēt viņus.

Viņi mīl savus ienaidniekus

Skorpions mīl savus ienaidniekus, jo viņi ļauj viņam attīstīties. Viņi ir spēcīgi un manipulējoši cilvēki, ar kuriem tu noteikti nevēlētos strīdēties…

 

Avots: Soulpost.ru

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?