Women's names by Marco Guidi on 500px.com

Vārds tieši ietekmē cilvēka likteni, uzskata ezotēriķi. Ar numeroloģijas palīdzību var noteikt, kāda ir katra vārda enerģētika. Pilnīgi iespējams, ka pēc tam, kad uzzināsi sava vārda enerģētiku, daudzi dzīves notikumi kļūs saprotamāki.

Lai noteikt vārda enerģētiku, pietiek saskaitīt sava pilnā vārda burtus.

Vārdi no diviem burtiem

Vārdi no diviem burtiem numeroloģijā uzskatāmi par nepietiekami aizsargātiem. Par laimi, latviešu valodā tādus nevaru iedomāties! Cilvēki ar šādiem vārdiem dzīvē ir ļoti viegli ievainojami. Viņus gaida smagi pārbaudījumi, tāpēc nepieciešams stiprināt enerģētiku.

Vārdi no trīs burtiem

Vārdi no trim burtiem (Ija, Eva). Šie vārdi apveltī cilvēku ar pretrunīgu raksturu.

Cilvēkiem ar šādiem vārdiem, kā likums, grūti atrast savu sūtību dzīvē.

Viņi ir visai vējaini un nepastāvīgi. Vispirms aizraujas ar kaut ko vienu, bet pēc tam var
ķerties pie kā cita.

Vārdi no četriem burtiem

Vārdi no četriem burtiem (Anna, Atis, Dans, Nils). Šo vārdu īpašnieki ir atvērti un komunikabli cilvēki. Viņi neprot glabāt noslēpumus un bieži izturas izaicinoši. Neskatoties uz to, viņi augstu vērtē stabilitāti privātajā dzīvē un karjerā.

Vārdi no pieciem burtiem

Vārdi no pieciem burtiem (Evija, Jānis, Māris un citi). Saskaņā ar numeroloģiju šo ļoti izplatīto vārdu īpašnieki ir dzimuši līderi. Viņi ir organizēti, prot rast kopēju valodu ar apkārtējiem un vienmēr tiecas it visā būt pirmie.

Par spīti šīm iezīmēm viņi itin bieži sper arī visai neloģiskus un spontānus soļus.

Vārdi no sešiem burtiem

Vārdi no sešiem burtiem (Karīna, Žanete, Edgars, Vilnis). Cilvēki ar šādiem vārdiem ir harmoniskas personības. Viņi ir apmierināti ar to, kas ir, bet tai pašā laikā nevairās tiekties pēc kaut kā vairāk.

Lielu nozīmi dzīvē piešķir mīlestībai.

Vārdi no septiņiem burtiem

Vārdi no septiņiem burtiem (Katrīna, Regnārs). Cilvēki ar šādiem vārdiem ir ļoti apdāvināti. Tomēr savus talantus viņi reti spēj realizēt dzīvē, jo nav apveltīti ar spēcīgu raksturu. Šīs vārdu grupas piederīgie, kā likums, vienmēr par visu šaubās, lai gan ārēji izskatās visnotaļ savaldīgi un pašpārliecināti.

Vārdi no astoņiem burtiem

Vārdi no astoņiem burtiem (Veronika, Natālija). Cilvēki ar šādiem vārdiem tiecas pēc neatkarības un brīvības. Viņi ir reformatori un revolucionāri. Tomēr viņu ceļš mēdz būt ērkšķains sarežģītā rakstura dēļ. Šai vārdu grupai piederīgie nespēj atrast kopēju valodu ar tiem, kas viņiem nav iepatikušies.

Vārdi no deviņiem burtiem

Vārdi no deviņiem burtiem (Margarita, Visvaldis). Šo vārdu īpašnieki var lepoties ar ļoti attīstītu intuīciju. Tomēr ne visi to izmanto dzīvē. Viņi mēdz būt noslēpumaini un neprognozējami.

Viņi bieži sapņo par labāku dzīvi, bet mērķa sasniegšanai neveltī īpašas pūles.

Vārdi no desmit burtiem

Vārdi no desmit burtiem (Aleksandra). Cilvēkiem, kuru vārdā ir desmit burtu, bieži ir pārsteidzošs dzīves gājums. Dzīves pirmajā pusē ar viņiem mēdz notikt pārsteidzošas un neizskaidrojamas lietas. Viņi jau bērnībā var zaudēt tuviniekus vai iekļūt nelaimes gadījumos. Bet, lai kādi arī nebūtu apstākļi, viņiem vienmēr palaimējas.

Dzīves otrajā pusē viņi sasniedz kajeras virsotnes un iegūst ģimenes laimi.

 

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?