2 C
Rīga
ceturtdien, janvāris 21, 2021

Ko par tavu raksturu var atklāt tava mīļākā krāsa

 

Holi Colors by Puneet Vikram Singh on 500px.com

Ir iemesli, kāpēc mums patīk vai nepatīk konkrētās lietas. Tas attiecas arī uz krāsām. Tava mīļākā krāsa var par tevi atklāt daudz vairāk, nekā tu spēj iedomāties. Protams, ne viss, kas šeit ir uzrakstīts, sakritīs ar tavu raksturu par 100%. Bet katrs atradīs tajā daļiņu sevis.

Zila

Tu esi mierīgs, pašpārliecināts, spēcīgs un uzticības cienīgs cilvēks. Bet dvēseles dziļumos tu esi nedaudz trausla, ar tendenci satraukties un šaubīties. Tu tiecies pēc harmonijas dzīvē, kā arī rūpējies par cilvēkiem un palīdzi viņiem.

Sarkana

Tu esi drosmīga, skaļa, un enerģijas pilna personība. Tev piemīt spontanitāte un alkas darīt to, kas liek „asinīm riņķot”. Ir grūti noturēt uzmanību kaut kam vienam, bet tāpat saglabā konkurētspēju. Tev patīk būt uzmanības centrā, un tu nelaidīsi garām iespēju atrasties notikumu epicentrā. Tu baudi dzīvi!

Zaļa

Tu esi praktiska, secīga un saviem uzskatiem uzticīga. Tu dzīvo saskaņā ar savu iekšējo pasauli, novērtē harmoniju un stabilitāti. Tu spēj sajust citus cilvēkus un zini, kā pievērst viņu uzmanību un nopelnīt cieņu. Tu arī apzinies savu vērtību, jo zini, ka apkārtējie tevi ciena.

Melna

Tu esi izlēmīgs cilvēks. Tiecies pēc varas, prestiža un nebaidies iet pretīm nospraustajam mērķim. Tu esi noslēpumaina un apburoša. Tuvākajiem cilvēkiem tavs raksturs dažkārt šķiet neizprotams un biedējošs. Dažkārt tu esi tik prasīga, ka kļūsti gluži vai par diktatoru – citiem cilvēkiem ir grūti ar tevi komunicēt un strādāt.

Balta

Tu esi vienkārša, uzmanīga un nevainojama. Kopumā tev ir labs raksturs. Tu optimistiski raugies uz dzīvi un savu nākotni. Cilvēkiem patīk uzturēties tavā klātbūtnē, jo tu esi spilgts cilvēks, kurš izstaro laimi. Tev nepatīk bīstamas spēlītes, tu rīkojies pēc noteikumiem un pievērs pastiprinātu uzmanību detaļām. Tu esi neatkarīga, pašpietiekama un labprāt pavadi laiku vienatnē.

Brūna

Tu esi mierīgs un vienmēr nokoncentrējies cilvēks. Tu tiecies pēc stabilitātes un komforta. Lojāla, pieticīga un uzticama. Tāpēc tu esi labs draugs, lielisks vecāks un kolēģis. Tu mīli darbu un vienmēr centies visu izdarīt pēc iespējas labāk. Cilvēki vēlas tev uzticēties, jo tu esi mīļš un saprotošs cilvēks.

Dzeltena

Tu esi ziņkārīga un gūsti lielu prieku no jaunām zināšanām un iespējām. Tu tiecies pēc laimes un pašrealizācijas. Tev patīk izklaidēt citus cilvēkus, pat, ja tev pašai nav īpaši priecīga oma. Tu esi gudra un ļoti mērķtiecīga. Tu zini, kā vēlies nodzīvot savu dzīvi.

Rozā

Tu esi ļoti sirsnīgs cilvēks. Maigs, jauks, juteklisks un silts. Tev patīk rūpēties un audzināt, atdot vairāk, nekā saņemt pretīm. Tu esi romantiska, tev ir konkrēti standarti. Tu zini, kā palīdzēt un nomierināt to, kam tas ir nepieciešams. Dažkārt tu pret kaut ko attiecies ar naivumu, kāds piemīt bērniem.

Violeta

Tu esi māksliniecisks cilvēks. Paļaujies uz intuīciju, izrādi interesi pret ezotēriskām tēmām un meklē dzīves jēgu. Tu esi līdzjūtīga, aktīva un tavs prāts vienmēr tiecas uzzināt kaut ko jaunu. Tev patīk pievērst uzmanību detaļām, vērot un analizēt. Tu lieliski atšifrē cilvēkus. Dažkārt tu vari būt kaprīza un neparedzama, kas pārsteidz tevi pašu.

Sudraba

Tu esi domātāja un liela fantazētāja. Tu redzi lietas no cita skatpunkta un nebaidies izteikt savu viedokli. Tev piemīt liela dzīves pieredze, un tu vienmēr esi gatava ar to padalīties ar citiem. Dažkārt mēdz būt valdonīga. Tu cilvēkus pievelc sava spēka un pašpārliecinātības dēļ. Šķiet, ka dzīve attaisno tavas cerības, un tavā sejā vienmēr ir manāms rotaļīgs smaids.

Zelta

Tev vienmēr gribas būt uzmanības centrā un pirmajā vietā. Tu vienmēr meklē iespējas attīstīties, lai izceltos uz citu fona un mirdzētu, kā zvaigzne. Tu esi ļoti pārliecināta par sevi un harizmātiska. Nav brīnums, ka visi skatieni ir pievērsti tev. Tu zini, ko vēlies, bet nebaidies parādīt savu īsto dabu un palīdzēt draugiem. Tu esi pelnījusi uzticēšanos un vienmēr tiecies pēc kvalitātes, nevis kvantitātes.

 

Avots: Lifehacker.ru

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!