Ieteikums izkāpt no savas komforta zonas ne vienmēr ir tas labākais. Ir daži iemesli, kāpēc dažreiz labāk būtu palikt sev ierastā vietā.

Tu regulāri kāpsi sev pāri

Lai gūtu panākumus, ir nepieciešama enerģija, mērķtiecība un uzmanība. Ja tu dzīsies pakaļ daudzām iespējām reizē, tavi pūliņi nesniegs nekādu rezultātu.

Apvieno jaunus uzdevumus ar to, kur tu jau jūties komfortabli (ko tu jau proti). Prātīgi plāno savu laiku un enerģijas patēriņu. Ja tu jutīsies komfortabli, tad spēsi mērķi sasniegt ātrāk.

Tu tērēsi daudz laika

Lielākajai daļai cilvēku ārpus darba ir piesātināta privātā dzīve. Padomā divreiz, pirms piekrīti uzņemties jaunus darba pienākumus un uzdevumus. Tas var atņemt tev daudz laika un spēku, kuru tu varētu veltīt sev mīļajiem. Ja tu neesi gatava ieslīgt darbos, tad nav vērts pat sākt.

Diez vai tu spēsi tikt galā ar pilnīgi visiem uzdevumiem

Ir cilvēki, kuri bez jebkādām problēmām izkāpj no savas komforta zonas, un ir tādi, kuriem tas nekādi neizdodas. Vēl kāds balancē kaut kur pa vidu. Izdomā, kurā kategorijā ietilpsti tu un, cik daudz tu vispār spēj paveikt.

Nevajag baidīties izkāpt no komforta zonas. Vienkārši vispirms vajag izvērtēt savas stiprās un vājās puses un to, vai tai „izkāpšanai” vispār ir kāda jēga. Ja jēgas nav, tad priekš kam to darīt?

 
0 Komentāru

Komentēt

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?