AUNS: Aunam nemaz nav nepieciešama gulta, tas spēj visu darīt ļoti emocionāli un atklāti kā filmās. Tiem patīk sekss, jo šis ir veids kā nomirināties un tērēt savu enerģiju. Nevēlamies aizskart citas zodiaka zīmes, bet tomēr Auns varētu būt izturīgākais. Tie mēdz ātri saņemties un sagatavoties nākamajam dzimumaktam.

VĒRSIS: Tiem svarīgi ir katri pieskārieni un maigums. Priekšspēles laikā tiem patīk, ja glāsta muguru, matus. Patīk ļoti masāža, sevišķi erotiskā! Vērsis par sevi var domāt mazliet vairāk. Ja vērsis ir sieviete, tad viņai noteikti nepatiks seks uz netīras gultasveļas vai kādā nesakoptā vietā.

DVĪŅI: Tie var mēģināt dažādas mīlas lietas un iespējas. Tiem patīk viss jaunais, kam ātri pielāgojas. Pozas seksa laikā ir bieži jāmaina. Patīk daudz lielīties un solīt dažādus seksa priekus, ko dažkārt nemaz nepilda. Seksa laikā var sarunāties.

VĒZIS: Tie ir ļoti romantiski. Taču ļoti svarīgi ir neaizskart ar nepareizajiem vārdiem seksa laikā. Šāda kļūdīšanās var  pārtraukt Vēža gribēšanu nodarboties ar seksu visu atlikušo vakaru.

 
Komentāri: 3
  1. Anonīms 2 gadi ago

    Tiras mulkibas,galigi šķērsām!!!

  2. Anonīms 2 gadi ago

    blefs

  3. Jūlija 2 gadi ago

    Muļķības

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?