15 C
Rīga
svētdien, septembris 24, 2023

Horoskops: Četras zodiaka zīmes, kuras visvairāk žēlojas un čīkst

 

Tev līdzās ir kāds cilvēks, kurš regulāri čīkst un žēlojas? Ir cilvēki, kuriem pastāvīgi ir par karstu, par aukstu, par saulainu, par lietainu. Viņu dzīve ir ziepju opera, kurā katram notikumam seko garš monologs. Dažkārt žēlošanās ir veids, kā nolaist tvaiku. Kuru zodiaka zīmju pārstāvji ir žēlošanās un čīkstēšanas meistari?

Vēzis

Vēžu mērķis nav būt čīkstuļiem. Viņi vienkārši iekšēji pārāk pārdzīvo un viņiem ir grūti to savaldīt. Kad emocijas sakrājas, viņiem vajag tās izlaist uz āru. Vēžiem žēlošanās ir gluži kā terapija. Taču nevajag domāt, ka viņi ir vāji. Ja viņi gribēs apturēt žēlošanos, viņi var to ātri vien to izdarīt. Taču atslēgvārdi ir „ja viņi to vēlas”.

Skorpions

Arī Skorpioni nevēlas pārlieku čīkstēt un žēloties. Vienkārši tā viņiem sanāk, un savās emocijāc viņi grib būt godīgi. Skorpioni ir mērķtiecīgi līderi un, ja kaut kas nenotiek kā vajag, Skorpioni ļoti satraucas un nespēj noslēpt savas jūtas. Problēma ir tāda, ka mūsu dzīvē daudzas lietas un notikumus nevar kontrolēt, un Skorpionam tas nepatīk. Viņš ļoti grib visu ietekmēt, bet, kad viņam nekas nesanāk, tad sākas bezgalīga žēlošanās.

Strēlnieks

No vienas puses viņš ir optimistisks un spontāns, no otras puses – saka pirmo, kas ienāk viņa prātā. Jā, arī ne mazumu čīkstēšanas. Pa lielam negatīvisms viņu neiespaido, taču dažkārt Strēlnieks vienkārši nejūt robežas. Ja kaut kas nav, kā vajag, Strēlnieks uzreiz to atskaņos un akcentēs. Sliktākajā gadījumā tas var pārvērsties ilgās un skumjās žēlabās. Kad Strēlnieks to dara, viņš īpaši neaizdomājas par sekām. Čīkstēšana viņam ir vēl viens veids, kā savu viedokli pasniegt apkārtējiem.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs ir zodiaka zīme, kura ne īpaši izpauž savas emocijas. Vienīgais, ko viņi atļaujas darīt, ir žēloties. Ūdensvīram ir vieglāk izrādīt sevi caur savu neapmierinātību, tādā veidā arī atklājot to, kas notiek viņa dvēselē. Vēl viņi čīkstēšanu izmanto kā veidu, kā atspoguļot savu skatpunktu un nodemonstrēt savu IQ līmeni. Piemēram, viņš virtuozi var žēloties par politiķiem un valdību. Ūdensvīrs arī būs pirmais, kurš norādīs, ka ar sabiedrību kaut kas nav kārtībā. Viņš pamatā žēlošanos izmanto kā veidu, kā piesaistīt sev uzmanību.

 

Autors: Dieviete.lv

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here