Nereti notiek tā, ka tavi brāļi vai māsas ir arī tavi pirmie labākie draugi. Ja paveicas, jūs kļūstat patiesi tuvi, un tu vari uz viņiem paļauties. Kam tik ļoti nepaveicas, gadās skaudīgi brāļi un māsas, kuras visu laiku cenšas konkurēt un izbojāt tavu dzīvi. Tātad, kuru zodiaka zīmju pārstāvji ir tie labākie?

Svari: Pārsteidzošais miera nesējs

Svariem piemīt gandrīz visas īpašības, kuras ikviens vēlētos redzēt savā brālī vai māsā. Viņi uztur komunikāciju ar sev tuviem cilvēkiem un nopietni izturas pret attiecībām ar viņiem. Ja neskaita pārsteidzošo uzticību un lojalitāti tiem, kas viņam ir svarīgs, Svari ir spējīgi arī prasmīgi izvairīties no konfliktiem un lieliski tikt galā ar problēmām. Ar viņiem ir arī jautri, tāpēc par garlaicīgu kopā būšanu var nesatraukties. Viņu šarms, asprātīgums un jautrais prāts pievelk apkārtējos.

Zivis: Nesavtīga sirds

Ja tavs brālis vai māsa ir dzimusi zem Zivs zīmes, tad tev līdzās ir neizsmeļams mīlestības, lojalitātes un sapratnes avots uz visu dzīvi. Zivis spēj saskatīt tevī skaistas lietas, pat, ja tu pati to nemani. Viņas zina, ka tu esi rets un neaizvietojams cilvēks viņu dzīvē un viņām ir paveicies, ka var būt tev līdzās. Viņas pieķeras tev uz visu mūžu, tāpēc vienmēr būs tavs atbalsts. Lai arī ko tu stāstītu, viņas uzmanīgi klausīsies un nenosodīs. Viņu sapņainība var nokaitinās, kad viņām ir jābūt nopietnām. Taču beigu beigās tu zini, ka viņas būs līdzās, kad tas būs nepieciešams.

Vērsis: Lojāla klints

Māsa vai brālis Vērsis ir nopietna personība, it īpaši, kad lieta nonāk līdz tevis aizsargāšanai. Vērsis ir uzticīgs līdz galam tiem, ko mīl. Tavs ienaidnieks kļūs par viņa ienaidnieku.

Taču Vērsis var būt arī diezgan ietiepīgs. Strīdi ar viņu ir nopietnas galvassāpes, šķiet, ka tev nekad neizdosies viņu pārliecināt par pretējo. Lai arī kā viņš tevi sarūgtinātu, tev ir jāzina, ka viņa ietiepība pārceļas arī uz jūsu savstarpējām attiecībām. Nekas un neviens nespēs atturēt viņu no tā, lai atbalstītu tevi it visā, ko tu dari.

 

Autors: Dieviete.lv

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?