Attēls: Dieviete.lv ekrānšāviņš

Mēs, sieviešu dzīvesstila portāls Dieviete.lv, priecājamies par ikvienu lasītāju, kurš zem portālā publicētajiem rakstiem atstāj savu komentāru. Tieši tāpēc esam nolēmuši nedaudz mainīt komentēšanas iespējas. Tagad rakstus komentēt varēs ikviens, neatklājot savu identitāti. Viss ir vienkārši – izvēlies savu vārdu, uzraksti komentāru un publicē!

Lasītāji varēs veidot un piedalīties diskusijās pie rakstiem. Komentāri, kas sasniegs noteiktu negatīvu vērtējumu skaitu vai neatbildīs ētikas normām, tiks dzēsti kā diskusijai traucējoši. Ceram, ka šie jauninājumi ļaus mums aktīvāk runāt par aktuālām tēmām, izteikt savu viedokli un lūgt padomus.

Jau rakstījām, ka portāls 2018.gada sākumā ieguva jaunu identitāti (logo). Tagad, lai vēl izteiktāk pārstāvētu mūsu ideju par zināšanu sniegšanu par sievietēm ikdienā aktuālām tēmām  (ģimeni, skaistumkopšanu, uzturu, fitnesu, pašizaugsmi un sevis motivēšanu, radošumu un savstarpējām attiecībām), esam pilnībā mainījuši arī portāla satura koku. Tagad tas ir plašāks, skaidrāks un pārskatāmāks. Atrodi to, kas interesē tieši Tevi!

Esam gatavi uzklausīt Tavus ieteikumus un viedokļus par to, kā vēl uzlabot Dieviete.lv vidi! Raksti komentāros! J

 

Autors: Dieviete.lv

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?