telefona numurs

Kā uzzināt īpašo skaitli?

Saskaņā ar numeroloģiju skaitļi ietekmē ne tikai cilvēka raksturu, bet arī visu ap mums notiekošo. Varbūt tieši tavs tālruņa numurs palīdzējis gūt sekmes dažādās dzīves jomās? Ja gatavojies iegādāties jaunu numuru un esi viens no šīs senās mācības piekritējiem, tāpat vērts ieskatīties numerologu izveidotajā sarakstā. Lai noteiktu sava tālruņa numeroloģisko skaitli, saskaiti visus tā ciparus kopā tā, lai iegūtu viencipara skaitli (piemērs: 2955955, numeroloģiskais skaitlis ir 2+9+5+5+9+5+6=41, 4+1=5. Iegūtajam skaitlim tātad ir īpaša nozīme!

Vieninieks – enerģijai un ietekmei

Vieninieks ir spēcīgs skaitlis, kas palielina enerģiju un palīdz ietekmēt apkārtējos. Bet esi uzmanīgas, pārāk nepaļaujies uz laimīgu sagadīšanos. Šis skaitlis ir ļoti piemērots uzņēmējiem un karjeras cilvēkiem, bet ne pats labākais tiem, kuri meklē mīlestību.

Divnieks – romantikai un jūtām

Divnieks ir romantisks skaitlis, kas lieliski der tiem, kuri vēlas padarīt skaistāku savu jūtu dzīvi. Šis skaitlis atbild par tādām īpašībām kā laipnība, diplomātiskums, takts, sadarbība. Tas labi der spēcīgiem cilvēkiem ar savu viedokli, kā arī tiem, kuru darbs saistīts ar pārdošanu.

Trijnieks – radošumam

Skaitlis “3” saistīts ar radošumu un priecīgām izpausmēm, tāpēc tas ir piemērots māksliniekiem, mūziķiem un jauniešiem. Tas iedvesmo, piešķir oriģinalitāti un popularitāti. Šādu skaitli varētu izvēlēties rakstnieks vai jebkurš cits, kura darbā ir daudz jāstrādā ar tekstiem. Tomēr, ja esi ambiciozs un gribi sasniegt mērķus jebkuriem līdzekļiem, izvēlies citu skaitli.

Četrinieks – stabilitātei un uzticamībai

Četrinieks ir stabils un uzticams, tādējādi piemērots finanšu iestādēm, juridiskiem birojiem un citiem uzņēmumiem, kuru panākumu pamatā ir uzticēšanās un reputācija. Ja tev ir liela ģimene, arī noderēs četrinieka atbalsts. No šī skaitļa vajadzētu izvairīties, ja dzīvo viens un tavs darbs nav saistīts ne ar vienu no minētajām jomām.

Piecinieks – piedzīvojumiem un pārmaiņām

Piecinieks nes piedzīvojumus un pārmaiņas, tas nozīme visu iespējamo, izņemot stabilitāti. Šāda numura īpašnieki var sagaidīt no dzīves jebkādus pārsteigumus. Tas piemērots cilvēkiem, kuri mīl brīvību, ceļojumus un dzīvošanu bez ciešām saitēm. Šāda tālruņa numura īpašniekiem reizēm trūkst atbildības sajūtas. Tāpēc tas ne sevišķi piemērots ģimenes cilvēkiem un tiem, kuri jau tā ilgojas pēc lielākas stabilitātes dzīvē.

Sešinieks – ģimenes cilvēkiem

Skaitlis “6” ir labākais tiem, kuru galvenā vērtība ir ģimene. Tas nes uzmanību, rūpes un aizsardzību, nostiprina ģimenes un draudzības saites. Šis skaitlis arī ir piemērots cilvēkiem, kuri bieži dodas darījumu braucienos, bet mīlestības meklētājiem vajadzētu izvēlēties numuru, kuru skaitļi summa ir citādāka.

Septītnieks – studentiem un domātājiem

Spēcīgs un nedaudz mistisks skaitlis, kas piemērots studentiem un domātājiem. Pozitīvi ietekmē cilvēka iekšējo bagātību, sniedz stabilitāti un līdzsvaru.

Astotnieks – biznesam un godkārīgajiem

Visveiksmīgākais skaitlis biznesam, jo burtiski piesaista naudu un palielina partneru uzticību. Arī piemērots ambicioziem cilvēkiem, tam ir pozitīva ietekme uz karjeru un finanšu situāciju. Skaitlis norāda uz praktiskumu un materiālo pasauli, kas nav īpaši piemēroti tiem, kuru uzmanības centrā ir personības izaugsme.

Devītnieks – ideālistiem un mediķiem

Ideālisms un līdzjūtība – šādi ir galvenie raksturlielumi skaitlim deviņi. Šādu numuru var izvēlēties sociālie darbinieki vai mediķi. Turklāt skaitlis ir arī viens no veiksmīgākajiem, tā īpašnieki būs Fortūnas lutekļi. Tai pašā laikā no tā vajadzētu izvairīties cilvēkiem ar veselības problēmām, kā arī tiem, kuri vēlas uzlabot savu finansiālo situāciju.

Dzīves ķibeļu horoskops. Kā ar nedienām tiek galā dažādas zodiaka zīmes? 2

 
Komentāri: 7
 1. Pidriķis 5 gadi ago

  Fufels , man summa sanāk 29, tātad 2+9=11 un šim skaitlim izskaidrojuma nav 🙁

  • Redakcija 5 gadi ago

   rēķiniet tālāk 11, tas būs 1+1=2, tātad jūsu cipars ir 2

 2. padomāsim 5 gadi ago

  Labdien,
  Pārlasot Jūsu ieteikumu, rodas jautājums, vai tiešām visas ciparu kombinācijas uzrādītas pēc kurām vadīties???!
  Manā gadījumā, saskaitot visus ciparus veidojas summa 37, kas apliecina to, ka atbildes uz 10 nav, tad kā tur ir? Jeb 10 vēl jāpiedomā? Otrs variants- jāsaskaita 1+0? Tad lūdzu nemaldiniet cilvēkus, bet uzrakstiet visas iespējamās kombinācijas jeb pamācības, ja veidojas summa 10, jo šādi – atbildes nav! Lai veicās!

  • Redakcija 5 gadi ago

   Numeroloģijā nav divciparu skaitļu skaidrojumi – 10, tas bū 1+0=1, tātad jūsu cipars ir 1

 3. fifa 4 gadi ago

  tur ir tikai 7 cipari,bet jābūt 8

  • Marika 4 gadi ago

   Un ko tas maina?

 4. Dobermanis 4 gadi ago

  Fufelis, man bija 8 bet darbs un finanses nekādas, tad nomainīju uz 4 un uzreiz momentā viss uzlabojās dzīvē, i darbs, i auda, i ģimene.

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?