Antiafrodiziaki

Ja jums pārāk bieži guļamistabā ”sāp galva”, vai arī jums nav noskaņojuma, iespējams, patiesais iemesls ir meklējams jūsu uzturā. Jūs noteikti esat dzirdējuši par afrodiziakiem, bet ir arī tādi produkti, kuriem ir pretēja iedarbība.

1. Produkti ar lakricu, vai iesalu: tie var būt daži sīrupi, konfektes, kvass un tonizējošie dzērieni. Šo produktu sastāvā ir fitoestrogēni, kuri vīriešiem pazemina testosteronu, kā arī pazemini sievietēm libido.

2. Kafija. Tikai neceliet uzreiz paniku: kafija paspēj 4-6 stundu laikā pārstrādāties. Bet, ja jūs dzeriet kafiju visu dienu, tad vakarā jūsu vēlmes pēc seksa var strauji samazināties, īpaši, ja jūs esat ļoti jūtīgi pret kofeīnu. Šī viela paaugstina tonusu un trauksmainību, kā rezultātā ir grūti atslābināties un sasniegt attiecīgo noskaņojumu.

3. Zivis un jūras veltes. Zivīm ļoti raksturīgi ir uzkrāt dzīvsudrabu un dažādus toksīnus, kas ir ļoti kaitīgi jūsu endokrīnai sistēmai, kura izstrādā hormonus, kuri atbild par dzimumfunkciju. Tāpēc, labāk izvēlieties zivis, kuras ir barības ķēdes pašā galā – foreli, lasi, sīgu, kā arī garneles un austeres. Izvairieties no zivīm – plēsējiem – zobenzivs, tunča, skumbrijas un jūras asara.

4. Rafinētie ogļhidrāti, kuri jo īpaši samazina vīriešu vēlmi. Tie tikai veicina svara pieaugumu un testosterona samazināšanos. Pārsvarā tas ir cukurs, saulespuķu eļļa, rīsi, milti, sulas tetrapakās, konfektes, saldējums un džemi.

5. Piparmētra. Piparmētrās esošais mentols arī samazina testosteronu, kas ir pats galvenais seksa dzinulis.

6. Alkohols. Viena, vai divas vīna glāzes patiešām jums palīdzēs atslābināties, bet lielāka deva var jūsu seksualitātei bēdīgi beigties. Alkohols atūdeņo organismu, kas noved pie sievietes dabīgās slīdvielas straujas samazināšanās un arī cietīs vīrieša eraktatīvā funkcija. Pie tam, alkohola ietekmē, sievietei ir daudz grūtāk sasniegt orgasmu, bet vīriešiem tieši otrādi – notiek priekšlaicīga ejakulācija. Ja bez alkohola nu nekādi nevar iztikt, tad pacentieties paralēli dzert daudz ūdens.

avots: soulpost.ru

 

 
2 Comments
  1. Hijaaaa 4 gadi ago

    Pilnigi otradak ma ir.

  2. Katrina 4 gadi ago

    Man pilnigi viss otradak. Vairak gribas intimitates pec siem produktiem

Komentēt

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?