0 C
Rīga
ceturtdien, janvāris 21, 2021

Izlasi! Ja gribi, lai tev veiktos, neaizmirsti šos 6 noteikumus

 

veiksmei

1. faktors. Skaidrība

Skaidrība nozīmē, ka tu tiešām zini, ko tieši vēlies. Skaidrība jau ir 80% no veiksmes. Visi veiksmīgie cilvēki pilnīgi skaidri apzinās, KO tieši viņi vēlas un ko viņiem JĀIZDARA, lai IEGŪTU vēlamo.

Neveiksminiekiem, kā likums, ir diezgan izplūdis priekšstats par to, ko viņi no dzīves vēlas.

2. faktors. Rīcība

Rīcībā var novērot, cik daudz darba vai enerģijas cilvēks iegulda dzīvē. Ja ir daudz darāmā, palielinās arī iespējamība, ka daļu no tā paveic pareizi, atbilstošā laikā, pareizajā virzienā.

Piemērs. Ja jūs metat bumbu spainī neskaitāmas reizes, palielinās iespējamība, ka jūs tajā trāpīsiet.

3. faktors. Enerģētika

Enerģija ir veiksmes atslēdziņa. Kad redzi, cik daudz paspēj izdarīt veiksmīgi cilvēki, var novērot, ka viņiem ir daudz vairāk enerģijas nekā citiem. Praktiski visi veiksminieki ceļas agri no rītiem. Viņi strādā vairāk stundu, viņi to dara pat vakarā. Pie tam viņiem pietiek enerģijas arī mācīties. Viņi iegulda laiku sevis attīstībā, sava biznesa un karjeras attīstība.

Doktora Tomasa Stenlija pētījumi par miljonāriem rāda, lūk, ko. Viņa komanda aptaujāja 2500 miljonārus un 84% no viņiem teica, ka sasnieguši finansiālo neatkarību, pateicoties disciplīnai un lielam darbam. Tāpat viņi atzīmēja, ka visas dzīves laikā viņi bijuši gatava strādāt ilgāk un vairāk nekā citi.

4. faktors. Personība

Arī personība ir būtisks veiksmes faktors. Visiem veiksminiekiem ir vienojošais: viņi, kā likums, ir pozitīvi un optimistiski. Viņi prot atrast valodu ar dažādiem cilvēkiem. Viņiem ir lielāks draugu un paziņu loks dažādās dzīves sfērās.

5. faktors. Godīgums

Godīgums un pieklājība ir cienījamas kvalitātes dzīvē un biznesā. Piekritīsiet, ka mēs visi gribam draudzēties un būt lietišķās attiecībās ar cilvēkiem, kuriem uzticamies.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!