7.9 C
Rīga
svētdien, jūnijs 4, 2023

DZĪVE PĒC ŠĶIRŠANĀS – PAR TO NERUNĀ, BET TAS IR JĀZINA

 

dzīve pēc šķiršanās Žēl, ka mēs nevaram neko paredzēt uz priekšu. Tā mēs būtu pasargāti no daudziem pārdzīvojumiem, vieglāk uztvertu notiekošo un būtu gatavi pieņemt realitāti. īpaši svarīgi to būtu zināt kritiski emocionālos brīžos, kā piemēram, laulības sķiršana. Kāpēc neviens nerunā, kas īstenībā notiek pēc šķiršanās.

1. Tev nav jāizliekas, ka nekas nav noticis un ,ka viss ir vislabākajā kārtībā. Tev nav jāizskatās ideāli. Protams, cilvēki tevi vēros- īpaši jau tavs bijušais un radinieki. Taču tas nenozīmē, ka tev jābūt supercilvēkam. Nesēdi līdz pusnaktij pie datora, un aizmirsti par agro celšanos, lai uzkrāsotos.

2. Tu pašlaik esi viena, bet tas nav mūžīgi un uz visiem laikiem Tu atradīsi kādu, kad pati to vēlēsies. Ber šajā brīdī atrodi vientulības pozitīvas īpašības-to ir daudz.

3. Tava māte to pārdzīvos. Tā ir taisnība!

4. Jaunas iepazīšanās neviens nav aizliedzis un tas nav nekas nosodāms. Galu galā tas ir jautri!

5. Tava gulta sākumā liksies tukša un auksta, bet vēlāk tevi priecēs fakts, ka tā tev pieder vienai pašai! Visa!

6. Tev būs pilnīgi jaunas attiecības ar bērniem. Nav svarīgi ,ka pašlaik arī tās ir labas un ciešas, attiecības starp bērniem un vientuļiem vecākiem vienmēr ir vairāk unikālas un apbrīnojamas.

7. Tie kilogrami, kurus tu zaudēji vai ieguvi stresa situācijas dēļ – ar laiku atgriezīsies savā vietā! un emociju ēdienreizes arī pāries. Un stresa badošanās arī. Viss pāries!

8. Aizmirsti par to, ko esi zaudējusi. Domā par to, ko esi ieguvusi. Tavā priekšā paveras durvis uz pavisam jaunu pasauli, pilnu izaicinājumu, iespēju, kuras tu izvēlēsies pati.

9. Skumjas par viņu pāries. Ļoti drīz tu pārstāsi skumt par jums. Tu varēsi sākt skumt pat attiecībām, bet ne par viņu, un tas ir labojams.

10. Ne jau tu cieti sakāvi, bet gan jūsu laulība. Tev vēl būs panākumi citās jomās,un, iespējams, cita laulība.

11.Novērtē sīkumus. Vairāk vietas skapī, ēdienkartē tikai tavi iemīļotie ēdieni,vannas istaba pieder tev vienai pašai, arī par neglīto, bet tik ērto pidžamu neviens nepārmet .Tas viss ir svarīgi!

12. Tava dzīve ir tavās rokās. Tā ir tīra lapa, kurā tikai tu veiksi jaunus ierakstus.

13. Viņš bija idiots jebkurā gadījumā. Lai tā arī paliek!

14. Tev nav jātiek skaidrībā par visu nedēļas laikā. Tu kļūdīsies. Nesteidzies. Atliec darāmo uz vēlāku laiku, sapurinies. Tikko tava dzīve kardināli mainījās. Tev būs daudz jāmācās.. Dod sev pacietību, kuru tu ikdienā dod bērniem.

15. Viss norimsies un notikušais arī. Lai kas arī būtu noticis, viss ir relatīvs. Ja tas ir kaut kas labs, centies to noturēt un saglabāt. Ar katru dienu tu esi tuvāk laimei. Ievelc dziļi elpu un atceries, ka tā ir tikai pirmā nedēļa (mēnesis, gads) . Tālāk būs labāk un vieglāk! Noteikti!

avots: soulpost.ru
 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here