Minka-Kelly-Sexy-Knee-High-Socks1 Auns. Auni dievina dinamisku un kaislīgu seksu ar pretošanās elementiem. Tādējādi viņu labākais sekss ir pēc grandioziem strīdiem ar otru pusīti. Tad, kad auni ir ”uzvilkti” tie paliek īpaši jūtīgi. Auna erogēnās zonas ir galva un ausis. Tie ”kūst” no maigiem pieskārieniem asu ļipiņām un muļķībām, kas tiek čukstētas ausī. Ne mazāk uzbudinoša priekš auniem ir viegla galvas masāža. Aunu pilnīgi noteikti var dēvēt par ”skūpstīšanās ekspertiem”, tie dod priekšroku dziļiem un uzstājīgiem skūpstiem, no kuriem ari paši zaudē galvu, dažkārt tā krietni saīsinot priekšspēlei atvēlēto laiku.

Vērsis. Jūtīgajiem vēršiem piemīt lieliska īpašība- izbaudīt baudu. Steiga, priekš viņiem, tā ir erotikas slepkava, tāpēc vērša labākais partneris ir- pacietīgs partneris. Vērša erogēnās zonas ir deguns un lūpas, kas reaģē pat uz maigākajiem pieskārieniem. Bet ja vērsis ir noskaņojies kaislei, tad viss viņa ķermenis pārtop par vienu lielu erogēno zonu. Vērši dievina masāžu, sevišķi- erotisko ar aromātiskajām eļļām.

Dvīnis. Šīs zīmes pārstāvjiem galveno lomu dzīvē spēlē dažādība. Dvīņi ir ziņkārīgi un ar lielāko prieku izmēģina visu jauno- šī īpašība attiecās arī uz gultas priekiem. Galvenais noteikumu- nekādas rutīnas un vienveidības, citādi Dvīnis ātri vien pazudīs no jūsu gultas. Bet neskatoties uz to vīrieti- dvīni ir grūti nodēvēt par mačo. Viņiem flirts un savaldzināšana liekas daudz interesantāks process nekā paši ķermeņa prieki. Ja jūs vēlaties savaldzināt Dvīni, tad pēc iespējas biežāk pieskarieties viņa rokām un krūtīm, īpašu uzmanību veltot pirkstiem un …padusēm. Dvīnis- tas ir tieši tas vīrietis, kuram nav pretenziju pret parunāšanu gultā. Viņš novērtēs jūsu ”karstos” komentārus procesa laikā.

Vēzis. Viegli ievainojamie Vēži visvairāk novērtē maigumu un ”utji putji” gultā. Viņi dievina pieskarties kailai miesai, tā demonstrējot uzticēšanās pakāpi. Vēži nav sānsoļu cienītāji, tā vietā tie labprātāk piedāvās savai otrai pusītei ieiet putainā vannā sveču gaismā. Pievērsiet 8-uzmanību Vēžu krūšu galiņiem un ausīm. Vēži ir samērā konservatīvi un neatbalsta akrobātiku gultā- tā kā nav vajadzības mācīties no galvas ”Kamasutru”.

Lauva. Lauvas dievina atrasties uzmanības centrā un gultā nenotiek savādāk. Lauvas dievina masāžu un principā nekautrējas parādīt priekšā kā tieši un kur ir jāmasē. Lauvu erogēnā zona atrodas abās pusēs gar mugurkaulu- viegli pārvelciet no augšas uz leju. Vēl viena jūtīgā vietiņa ir apakšlūpa- atcerieties par to, kad skūpstīsieties ar Lauvu.

Jaunava. Vīrietis- Jaunava praktiski nekad nezaudē galvu un mierīgi var noturēties pat pret pašu kaislīgāko kārdinājumu. Bet ja reiz viņa prāts (nevis sirds) ir pateicis ”JĀ” tad vīrietis var uzsākt stratēģisko seksa plānošanu, it kā viņš negrasītos mīlēties, bet gan pieveikt šķēršļu joslu ar paaugstinātu grūtības pakāpi. Lai Jaunava gūtu baudu no seksa guļamistabai nav jābūt tikai uzkoptai, bet gan sterili tīrai. Viņa erogēnās zonas- ceļgali, elkoņi un zona ap nabu. Jaunavas dievina, kad viņu seja tiek noklāta ar skūpstiem, klusināta mūzika un filma, vai grāmata, kas rosinās viņa seksuālās fantāzijas.

Svari. Lai vīrietis- Svari romantiski- erotiski noskaņotos ir vajadzīga neliela greznība. Viņu sajūsminās zīda gultasveļa un šampānieša pudele ledus spainītī. Šīs zīmes pārstāvji reaģē uz to ko redz, tāpēc sāciet ar striptīzu un pārejiet pie šampānieša. Svari dievina būt iekāres objekti, tāpēc labprāt nodod iniciatīvu sievietes rokās. Svaru erogēnā zona- uz leju no jostasvietas. Šīs zonas stimulēšana, kā arī maigi skūpsti vēderam, spēj iedegt viņos kaisli. ”Nekādas vētras un stresa”- galvenais noteikums, kas ir jāievēro atrodoties gultā ar Svariem- viņam ir jājūt pilnīga harmonija ar jums.

Skorpions. Skorpioni tur noslēpumā savas erotiskās fantāzijas, partnerim nekas cits neatliek kā uzminēt viņa vēlmes. Ja jūs gribat ilgstoši būt ar viņu kopā, tad jums būs jākļūst par izcilu erotikas ekspertu. Skorpiona erogēnā zina ir iegurnis un sāni. Šīs zīmes pārstāvji mīl eksperimentēt gultā, bet par klasiskajām pozām arī nedrīkst aizmirst, labāk kombinējiet tās ar kaut ko eksotisku.

Strēlnieks. Strēlnieki ciena komfortu un nekad neatteiksies no eksotikas. Tie ir temperamentīgi, dievina, kad viņus lutina. Erogēnās zonas- no gurniem līdz ceļgaliem, glāstiet tos tā itkā glāstītu dabīgo zīdu, viegli un maigi. Strēlniekiem reizēm pietiek ar apskāvieniem un glāstiem, bez paša akta. Viņi ir atklāti visam jaunajam ar lielāko prieku bagātina savu seksuālo dzīvi.

Mežāzis. Mežāzim ir ļoti grūti pārslēgties no ikdienas uz ķermeņa priekiem. Viņiem liekās, ka nevar ”tāpat vien” visu pamest un ļauties baudījumam. Ja jūs gribiet redzēt Mežāzi savā gultā, jums nāksies apbruņoties ar pacietību. Toties viņi momentāli ”pārslēdzas” līdzko tiek stimulētas viņu erogēnās zonas- ceļgali.

Ūdensvīrs. Ūdensvīri aizraujas ar seksuālām improvizācijām tam piemērotās (un reizēm tam galīgi nepiemērotās) vietās. Viņiem ir bagāta seksuālā fantāzija. Lai viņš galīgi zaudētu galvu- masējiet viņa pēdas. Vēl viena erogēnā zona- vaigu kauli, pieskarieties tiem ar pirkstu galiņiem, vai lūpām.

Zivis. Vīrietis- Zivs sapņo par maigu un uzmanīgu mīļāko. Nav pārsteidzoši, ka Zivis uzbudina ilgstošas priekšspēles un maigošanās. Zivis nemīl izrādīt iniciatīvu, tāpēc, lai noturētu viņu uzmanību veiciet pēdu masāžu- no tās viņš burtiski ”aizpeldēs”. Lai šis vīrietis būtu laimīgs ir vajadzīga ne cik erotika, cik – empātija.

 
1 komentārs
  1. Pēteris 4 gadi iepriekš

    ja jūs salasāties dažādus ieteikumus tad neieteiktu tos pārspīlēti pielietot, jo tas sāk likties speciāli uzspēlēts un nebūt nepiesaista! un vēl jo vairāk, ja vīrietis vēlāk izlasa ieteikumos sievietei ko pats ir piedzīvojis.

Komentē

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?