viltības skaistumam

1. Nopērciet aptiekā E vitamīna kapsulas, izspiediet no kapsulām jums vajadzīgo daudzumu šī vitamīna un rūpīgi iemasējiet to sejas ādā, tad, pēc 30 minūtēm klājiet uz sejas ādas olas baltumu un ļaujiet tam 30 minūtes iesūkties ādā,noskalojiet ar vēsu ūdeni. Tas jums ļaus atbrīvoties no pinnēm un attīrīs poras. Pēc regulāras lietošanas jūsu āda kļūs gluda un mirdzoša.

2. Lielisks līdzeklis vecās ādas noņemšanai un efektīvai ādas attīrīšanai ir maisījums no dzeramās sodas un dažiem pilieniem 3% ūdeņraža pārskābes, kuru, ar nelielām, apļveida kustībām ir jāiemasē sejas ādā. Noskalojiet ar siltu ūdeni.

3. Atbrīvoties no nevēlamajiem matiņiem nedēļas laikā var lietojot 2 ēdamkarotes kafijas biezumu sajaucot ar 1 tējkaroti dzeramās sodas (kas pastiprinās kafijas iedarbību un iznīcinās matu folikulas). Iedarbība ir pārsteidzoša.

4. Bērnu ziepes lieliski aizstāj bārdas putas. Tās ļauj daudz gludāk noskūt kājas un pati procedūra notiek daudz maigāk. Kā arī skuvekļa asmens daudz ilgāk saglabā savas funkcijas.

5. Pats labākais pašas taisītais skrubis kājām – olīveļļas, medus un cukura maisījuma attiecība 1:1:1. Kājas kļūs maigas un gludas un iegūs veselīgu izskatu.

6. Piejauciet savam šampūnam nedaudz dzeramās sodas un izmazgājiet matus kā parasti. Jūsu mati kļūs daudz kuplāki un vieglāki!

Autors: Dieviete.lv

 
 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?