4 C
Rīga
ceturtdien, novembris 26, 2020

Uzmanīgi izlasi! 3 pazīmes, kas liecina – vielmaiņa neļauj tev notievēt!

 

lēna vielmaiņa

Pieņemies svarā, pat ēdot veselīgi? Vai varbūt liekie kilogrami negrib kristies, arī ievērojot stingru diētu? Atklājam 3 pazīmes, kas liecina – pie liekajiem kilogramiem vainojama lēna vielmaiņa. Uzzini, kā šīs pazīmes atpazīt un sāc notievēt jau šodien!

Pēcpusdienas nogurums

Katrai ēdienreizei jāsniedz tev tūlītēju enerģijas lādiņu un jāpaaugstina darba spējas. Kā nekā – ēdiens ir tava organisma degviela. Nogurums un atslābums pēc ēšanas liecina, ka tava vielmaiņa netiek galā ar saviem pienākumiem. Tā vietā, lai ražotu enerģiju, vielmaiņa sākusi slinkot un ražo taukus. Uzņemtās barības vielas netiek sadedzinātas, radot spēku pieplūdumu, bet gan noglabātas kā tauku rezerves uz gurniem, vēdera un augšstilbiem.

Liekais svars ne no kā

Uzradušies liekie kilogrami, lai gan nav ēsts vairāk kā parasti? Ja esi pieņēmusies svarā, lai gan tavā ikdienas uzturā nav bijušas izmaiņas, tā ir skaidra pazīme, ka vielmaiņa pārgājusi enerģijas taupīšanas režīmā. Tā vietā, lai izmantotu uzņemtās uzturvielas, tās tiek noglabātas “katram gadījumam”. Tieši tā veidojas tauku krokas sānos, “peļu vēderiņi” uz augšdelmiem un dubultzods. Iemesli šādām izmaiņām vielmaiņā var būt dažādi – nepareizi izvēlēta diēta, organisma novecošanās process vai pat iedzimtība. Labā ziņa – pietiek ar septiņu dienu sabalansētu uzturu, kurā iekļautas individuāli izvēlētas ēdienu kombinācijas, lai vielmaiņu restartētu un liktu tai darboties tikpat ātri kā agrā jaunībā.

Celulīts neparastās vietās
Apelsīna miziņai līdzīga, nelīdzena āda uz augšstilbiem un sēžas satrauc lielāko daļu mūsdienu sieviešu. Taču, ja celulīts parādījies arī tādās neierastās vietās kā vēders, apakšstilbi vai augšdelmi, tā ir skaidra pazīme, ka vielmaiņa tauku vietā “dedzina” muskuļus. Procesam turpinoties, pamazām noārdās ādai tik nepieciešamais kolagēns un elastāns, liekot tauku spilventiņiem izspiesties vēl vairāk, bet celulītam – izplatīties pa visu ķermeni.

Ko darīt?
Iedomājies, ja tu varētu neierobežoti ēst visu, ko vēlies, turklāt viss apēstais uzlabotu vielmaiņu un vēl palīdzētu pārvērst taukus muskuļos? Tā nemaz nav fantastika – pētījumi atklājuši, ka izmantojot ikdienas ēdienkartē noteiktus vielmaiņu veicinošus pārtikas produktus, ir iespējams atjaunot un “pārprogrammēt” vielmaiņu.

Lai noteiktu savai vielmaiņai vispiemērotāko diētu, nav nepieciešamas dārgas analīzes vai diagnostika, pietiek ar atbildēm uz jautājumiem, kas atklāj tavas ikdienas un paradumu nianses.

Līdz 3. oktobrim StockholmHealth.com piedāvā uzlabot veselību – zaudē lieko svaru ar sev īpaši pielāgotu diētu! Izveidot savu diētu vari StockholmHealth.com – pirmajām 50 interesentēm šodien diētas sastādīšanu apmaksā StockholmHealth (pašai jāsedz tikai reģistrācijas maksu – 9.95 €).

Aizpildi testu un noskaidro savai vielmaiņai piemērotāko diētu! 

 

2 KOMENTĀRI

  1. sorry guys… šī ir nevis sabalansēta un veselīga diēta, bet neveselīga badošanās 🙁
    no rīta 2 gurķi brokastīs. pusdienās ola un glāze jogurta, vakariņās 1 tomāts… pa vidu – pāris ūdens glāzes ar citronu vai bez…. nu, apmēram tā…
    spriediet paši….

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!