kāzu diena

Kāzu diena savā ziņā ir dzimšanas diena – dzimst jauna ģimene – tādēļ zīme, kurā slēdzat savienību, ietekmēs, kāda tā būs. Turklāt vērts zināt, kas katrā zīmē slēgtai laulībai palīdzēs būt noturīgai.

Kāzas Auna zīmē
21.marts-19. aprīlis
Auns, kā zināms, ir ļoti drosmīga, neatkarīga un uz piedzīvojumiem kāra zīme. Ja apprecēsieties Auna zīmē, jums nedraud izkušana attiecībās – jūs katrs saglabāsiet savu individualitāti, turklāt laulība būs piepildīta ar patīkamiem ekspromtiem. Tās var būt gan negaidītas, romantiskas vakariņas, gan pēdējā brīža ceļojumi, dažādi pārsteigumi.

Brīdinājums: piesargieties sākt sacensties viens ar otru!

Kāzas Vērša zīmē
20. aprīlis – 20. maijs

Vērsis ir ļoti jutekliska, ļoti dekadentiska, baudpilna zīme. Kāzas šajā laikā liecina, ka izbaudāt dzīves greznību, savu gaumi un pārticību. Labās ziņas: jūsu laulība ir lemta stabilitātei.

Brīdinājums: Vērsis mīl kārtību un paredzamību, tādēļ ilgtermiņā ir svarīgi nepieļaut rutīnas iestāšanos.

Kāzas Dvīņu zīmē
21. maijs – 20. jūnijs

Dvīņu laikā laulātajiem saprašanās atslēga ir sarunāšanās. Jums būs ļoti, ļoti runīga laulība – nepārtraukts dialogs. Tā kā Dvīņi alkst pārmaiņu, izdomājiet, kādās aizraujošās aktivitātēs jūs kopīgi varētu iesaistīties. Ķīniešu ēdienu gatavošanas meistarklase? Lēkšana ar izpletni? Sērfošana? Nav svarīgs virziens, galvenais, lai tas šķistu saistošs abiem.

Brīdinājums: neaizraujieties ar pārāk daudzām jaunām lietām vienlaikus; “mūsu” laiks vienmēr jāliek pirmajā vietā.

Kāzas Vēža zīmē
21. jūnijs – 22. jūlijs

Vēžu sirds mīt mājās. Jūs ar savu otro pusīti lutināsiet viens otru, iespējams, kopīgi gatavosiet gardas maltītes. Un nejūtieties pārsteigti, ja viens otru sāksiet dēvēt veselā lērumā mīļvārdiņu.

Brīdinājums: Vēža laikā slēgtas laulības partneri var pārāk stipri aizrauties ar privāto telpu. Nezaudējiet saikni ar ģimeni un draugiem, izejiet izvēdināt galvu!

Kāzas Lauvas zīmē
23. jūlijs – 22. augusts

Jūsu kopdzīve, visticamāk, būs ļoti dramatiska, teatrāla un kaislīga. Jums abiem ir ļoti stingri uzskati, un jūs pavisam noteikti nekautrējaties par tiem paziņot.

Brīdinājums: nekļūstiet pārāk dramatiski, un izvairieties no tieksmes otru komandēt, citādi nonāksiet pie cīkstiņiem par varu.

Kāzas Jaunavas zīmē
23. augusts – 22. septembris

Jaunava ir ļoti organizēta, izsmalcināta un veselīga zīme. Jūs ar savu dzīvesbiedru pievērsīsiet ļoti daudz uzmanības detaļām, palīdzēsiet viens otram, uzmundrināsiet un atbalstīsiet.

Brīdinājums: jaunavā slēgta savienība var sākt pārmērīgi fokusēties uz sīkumiem, pazaudējot plašāku kopainu, un tas var novest arī pie sīkumainiem ķīviņiem.

Kāzas Svaru zīmē
23. septembris – 22. oktobris

Svari ir zīme, kas valda pār laulībām. Pilnīgi saprotami, ka svari ir līdzsvaroti, prot atrast ideālo stāvokli, kur abi partneri vienlīdz daudz dod un ņem, turklāt attiecības pilnīgi noteikti ir jūsu prioritāte.

Brīdinājums: nepazaudējiet savu individualitāti! Ir svarīgi laiku pa laikam izrauties no “mēs” rāmjiem, paturēt savus hobijus un savus draugus.

Kāzas Skorpiona zīmē
23. oktobris – 21. novembris

Skorpions ir ļoti seksuāla un intensīva zīme, kas nodrošinās jūsu kopdzīvē krietnus krājumus intimitātes un kaisles. Atšķirībā no citās zīmēs slēgtām savienībām, Skorpiona laulātajiem savstarpējā kaislība gadu gaitā nezūd.

Brīdinājums: Skorpions ir arī varas un kontroles frīks, tādēļ var rasties pārpratumi un nesaskaņa suz greizsirdības bāzes. Pārliecinieties, ka visas sāpinošās lietas tiek izrunātas.

Kāzas Strēlnieka zīmē
22. novembris – 21. decembris

Strēlnieka lauleņi ir drosmīgi, atvērti piedzīvojumiem un pasaulei, kas var nozīmēt, ka jums stāv priekšā daudz skaistu ceļojumu. Turklāt ceļojumi nozīmē gan jaunu zemju apskati, gan arī iepriekš neiepazītu jomu izpēti – iespējams, jūs apmeklēsiet deju un citādus kursus, pievērsīsieties garīgām praksēm.

Brīdinājums: Strēlniekam ir nosliece riskēt, bieži vien arī finansiāli. Centieties to atcerēties un turēties droša riska zonā.

Kāzas Mežāža zīmē
22. decembris – 19. janvāris

Mežāzis ir tradīciju glabātājs, ne jau velti ziemas laulības visbiežāk notiek ap Ziemassvētku vai gadumijas laiku. Jūs glabāsiet dzimtas tradīcijas un vēsturi, jūs krāšņi svinēsiet tradicionālos svētkus un ar mīlestību nesīsiet tālāk savas bērnības paražas.

Brīdinājums: atcerieties, ka īstā dzīve notiek tagad, nevis nākotnē. Plānot ir labi, taču vajag arī izbaudīt savu pūliņu augļus.

Kāzas Ūdensvīra zīmē
20. janvāris – 18. februāris

Ūdensvīra pārus vislabāk būtu aprakstīt kā neparastus, neikdienišķus un modernus. Protams, jūs esat viens otra labākais draugs, taču vienlaikus jums ir arī vesels lērums labu paziņu, ar kuriem kopā rīkot ballītes un doties izklaidēties. Jums patīk būt sabiedrībā!

Brīdinājums: lai cik labi draugi būtu jums apkārt, ir svarīgi saglabāt privāto zonu, kurā vieta tikai jums abiem.

Kāzas Zivju zīmē
19. februāris – 20. marts

Zivis ir radošuma, fantāzijas, romantikas un iztēles valdnieki. Jūsu savienība neapšaubāmi ir slēgta debesīs – varat paļauties uz atkārtotiem laulības solījumiem un gadadienu svinībām visromantiskākajā gaisotnē.

Brīdinājums: nezaudējiet saikni ar realitāti! Romantiski ceļojumi mēdz būt visai dārgi; pirms svinēt kārtējo gadadienu, aprēķiniet, vai pēc tam paliks līdzekļu, lai spētu sagaidīt nākamo…

untitled

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?