Ne visi mīl mājdzīvniekus. Bet kāds savu dzīvi nevar iedomāties bez vēl kādas dzīvas radībiņas mājās, bet citiem jebkāds kustonis mājās liekas pretīgs. Tieši ar šāda tipa cilvēku liktenis saveda kopā kādu puisi, vārdā Getcens.

Pēc 4 gadus ilgām attiecībām puisis nolēma, ka pienācis laiks uzsākt kopdzīvi ar savu meiteni. Bet viņš pat iedomāties nevarēja cik ļoti viņai nepatiks viņa kucīte Mollija. Meitene izvirzīja Getcenam ultimātu, ka viņam ir jāatbrīvojas no Mollijas, lai arī ko viņam tas maksātu. Apdomājot radušos situāciju, puisis ievietoja sludinājumu vietējā avīzē.

 

Atdošu bez samaksas labam saimniekam


Pēc dažām dienām Getcens atjaunoja sludinājumu, kuram pievienoja, ka meitene tika atgriezta tās radītājiem – viņas vecākiem, bet viņš un Mollija meklē sev jaunu draudzeni.

avots: AdMe.ru

Atstāt komentāru

18 Komentāri ieslēgt "Meitene lika savam puisim izvēlēties starp viņu un suni. Puisis izdarīja pareizo izvēli"

avatar
jaunākie vecākie visvairāk balsoja
Olita
Viesis
Olita

Vai laulība bija jāsāk ar pierunāšanu nodot savu uzticamāko draugu?!

kristine
Viesis
kristine

Visu cieņu.MOLLIJAI BŪS NE TIKAI LABS ,,TĒTIS,, BET ARĪ ,,MAMMA,,

robis
Viesis
robis

Meitenei paveicās, ka nepalika kopā ar cilvēku, kurš dzīvniekus vērtē augstāk kā tuvus cilvēkus. Tak cilvēki ikdienā ēd dzīvniekus un tas ir normāli. Dzīvnieki ir tikai dzīvnieki. Suņa mērķis ir apsargāt māju, kaķa mērķis ķert peles. Ja kādam ir suns ar mērķi saņemt mīlestību, tad viņam ir nopietnas problēmas attiecībās ir cilvēkiem un steidzami jāpārdomā sava dzīve, ja negrib nomirt vecumdienās viens.

Līga
Viesis
Līga

mjaa…dažās vietās vēljoprojām ir pilnīgi normāli ēst cilvēku s-citu…tātad cilvēka mērķis ir arī tikt apēstam :))
tas, ka liela daļa cilvēces dzīvo tumsonībā un vēljoprojām nesaktoties uz visiem progresiem, kas notiek uzskata, ka ēst citas dzīvas radības miesu ir pilnīgi normāli un pat vajadzīgi ir diezgan savdabīgi tipiņi, kuriem steidzīgi vajadzētu apdomāt savu dzīvi:))
un s-citu suņiem pēc to šķirnēm ir dažādi mērķi, ir ganu suņi, ir sargsuņi, ir medību suņi ir suņi kompanjoni…tā kā vis nebūt nav tik vienkārši un primitīvi 🙂

esss
Viesis
esss

cilvēka mērķis ir ēst citas radības miesu, karot un nest postu uz zemes, tā tas vienmēr ir bijis un būs!

DidzisLV
Viesis
DidzisLV

>>esss –
ui, cik pareizi pateici … par sevi. Tagad vari pa plecu paklapēt pats sev un pēc tam izdarīt labu darbu – aiziet uz krūmiem un nošauties. 😛

esss
Viesis
esss

ei tu nahuj kroplī!

Ewa
Viesis
Ewa

Jā, protams, daaaudz labāk ir būt kopā ar egoistisku, cinisku cilvēku, nevis dzīvnieku, kurš dāvā beznosacījumu mīlestību. Var redzēt, ka esi tieši tāds pats cilvēks kā šī puiša nu jau bijusī draudzene. Droši, ēd dzīvniekus, kauj dzīvniekus, kamēr nelabi paliek, taču, lūdzu, nevairo savu ideoloģiju. Ja vari pateikt, ka cilvēki, kuri ir pretīgākie, zemiskākie zvēri uz pasaules, ir labāki par dzīvniekiem, tad man viss ir skaidrs.

Laura
Viesis
Laura
Kas Tu pajols esi? Nevines un es atkārtoju NEVIENS GAĻĒDĀJS nav labāks par dzīvnieku!!!! Tu domā, ka tikai tāpēc, ka dzīvnieks nerunā Tavā valodā, viņš skaitās neattīstīts un tāpēc apēdams? Smiekli nāk, es domāju, ka puisis rakstā izdarīja pareizo izvēli, jo tāda sieviete tikai “izēdīs” Tavu dvēseli un naudas maku, tur pretim suns bez vārdiem, tikai ar savu klātbūtni nesīs vairāk laimes kā puiša bijusī, kā arī tagad viņam ir visas iespējas satikt kārtīgu sievieti nevis zeltraci. Kas tas, vispār, par idiotismu uzskatīt, ka apēst dzīvnieku ir normāli? Tu neesi gaļēdājs, Tu esi augēdājs, papēti savu ķermeņa uzbūvi, salīdzini ar… Lasīt vairāk »
esss
Viesis
esss

jobanie grauzēji atkal sarosijušies! 😀 😀 😀

esss
Viesis
esss

nevis viens, bet ar savu sunīti! 😀

Sanchoy2010
Viesis
Sanchoy2010

Robi ,tu esi riktiigs lashara.. Un 100 procenti tev nav labu draugu… cilveeks kursh ir tik nereaals egoists un dziiva rabiiba priesh vinja ir tikai kaadam darbam,nevar buut nevienam labs un uzticams draugs.. Jo ir skaigis un pashmiilis.

Ilze
Viesis
Ilze
To Robis – nepiekrītu, ja cilvēkam ir dzīvnieks, ka tas nozīmē, ka tam ir kaut kādas problēmas ar līdzcilvēkiem. Necienu cilvēkus, kuri paņem dzīvnieku un domā, ka dzīvnieks ir spēļmantiņa, kuru jebkurā brīdī var paņemt un, ka nevajag, nolikt “plauktā”. Cilvēkam ir jāuzņemas atbildība, par to, ko ir pieradinājis. Es uzskatu, ka šij’ meitenei ir kaut kādas problēmas pret dzīvnieku, vai nespēj uzņemties atbildību. Es esmu puiša pusē, uzskatu, ja ir atvērta sirds, cilvēks var pieņemt dzīvnieku. Necienu un nosodu cilvēkus, kuri ar vieglu roku atdod savu dzīvnieku citiem vai patversmē, labākajā gadījumā. Dzīvnieks ļoti labi jūt un pierod pie… Lasīt vairāk »
Agy
Viesis
Agy

Vot to es saprotu, malacis! Suns ir pats labākais draugs kas vien var būt, viņš nerunā, bet savu mīlestību izrāda savādāk 🙂 priekš kam tādu veceni, kas liek no sunīša atbrīvoties?? 🙁 ja tā būtu īstā un vienīgā , tad suns nekad netraucētu 😉 visu cieņu šim puisim :))) viņam dzīvē vēl laime atnāks :)))

Elīna
Viesis
Elīna

Es pilnīgi piekrītu puisim .
Ja man būtu tāda pati situācija , es izdarītu to pašu izvēli !
Cilvēki nāk un iet , bet suns paliek līdz mūža galam :))
Tāpēc pilnīgi piekritu tam puisim 🙂

Edgars
Viesis
Edgars

Viss, protams ir forši un mīļi, bet rodas tāds jautājums, kāpēc tad tas puisis četrus gadus dzīvoja ar meiteni ja viņa tik slikta?

Dany
Viesis
Dany

Viņš pēc 4 gadu ilgām attiecībām nedzīvojot kopā, nolēma sākt dzīvot kopā. Ar suni sāks un pēc pāris gadiem čalis skuķim zem papēža pamatīgi un lupata.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2018

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?