Ne visi mīl mājdzīvniekus. Bet kāds savu dzīvi nevar iedomāties bez vēl kādas dzīvas radībiņas mājās, bet citiem jebkāds kustonis mājās liekas pretīgs. Tieši ar šāda tipa cilvēku liktenis saveda kopā kādu puisi, vārdā Getcens.

Pēc 4 gadus ilgām attiecībām puisis nolēma, ka pienācis laiks uzsākt kopdzīvi ar savu meiteni. Bet viņš pat iedomāties nevarēja cik ļoti viņai nepatiks viņa kucīte Mollija. Meitene izvirzīja Getcenam ultimātu, ka viņam ir jāatbrīvojas no Mollijas, lai arī ko viņam tas maksātu. Apdomājot radušos situāciju, puisis ievietoja sludinājumu vietējā avīzē.

 

Atdošu bez samaksas labam saimniekam


Pēc dažām dienām Getcens atjaunoja sludinājumu, kuram pievienoja, ka meitene tika atgriezta tās radītājiem – viņas vecākiem, bet viņš un Mollija meklē sev jaunu draudzeni.

avots: AdMe.ru
 
18 komentāru
 1. Olita 4 gadi iepriekš

  Vai laulība bija jāsāk ar pierunāšanu nodot savu uzticamāko draugu?!

 2. kristine 4 gadi iepriekš

  Visu cieņu.MOLLIJAI BŪS NE TIKAI LABS ,,TĒTIS,, BET ARĪ ,,MAMMA,,

 3. robis 4 gadi iepriekš

  Meitenei paveicās, ka nepalika kopā ar cilvēku, kurš dzīvniekus vērtē augstāk kā tuvus cilvēkus. Tak cilvēki ikdienā ēd dzīvniekus un tas ir normāli. Dzīvnieki ir tikai dzīvnieki. Suņa mērķis ir apsargāt māju, kaķa mērķis ķert peles. Ja kādam ir suns ar mērķi saņemt mīlestību, tad viņam ir nopietnas problēmas attiecībās ir cilvēkiem un steidzami jāpārdomā sava dzīve, ja negrib nomirt vecumdienās viens.

  • Līga 4 gadi iepriekš

   mjaa…dažās vietās vēljoprojām ir pilnīgi normāli ēst cilvēku s-citu…tātad cilvēka mērķis ir arī tikt apēstam :))
   tas, ka liela daļa cilvēces dzīvo tumsonībā un vēljoprojām nesaktoties uz visiem progresiem, kas notiek uzskata, ka ēst citas dzīvas radības miesu ir pilnīgi normāli un pat vajadzīgi ir diezgan savdabīgi tipiņi, kuriem steidzīgi vajadzētu apdomāt savu dzīvi:))
   un s-citu suņiem pēc to šķirnēm ir dažādi mērķi, ir ganu suņi, ir sargsuņi, ir medību suņi ir suņi kompanjoni…tā kā vis nebūt nav tik vienkārši un primitīvi 🙂

   • esss 4 gadi iepriekš

    cilvēka mērķis ir ēst citas radības miesu, karot un nest postu uz zemes, tā tas vienmēr ir bijis un būs!

    • DidzisLV 4 gadi iepriekš

     >>esss –
     ui, cik pareizi pateici … par sevi. Tagad vari pa plecu paklapēt pats sev un pēc tam izdarīt labu darbu – aiziet uz krūmiem un nošauties. 😛

     • esss 4 gadi iepriekš

      ei tu nahuj kroplī!

  • Ewa 4 gadi iepriekš

   Jā, protams, daaaudz labāk ir būt kopā ar egoistisku, cinisku cilvēku, nevis dzīvnieku, kurš dāvā beznosacījumu mīlestību. Var redzēt, ka esi tieši tāds pats cilvēks kā šī puiša nu jau bijusī draudzene. Droši, ēd dzīvniekus, kauj dzīvniekus, kamēr nelabi paliek, taču, lūdzu, nevairo savu ideoloģiju. Ja vari pateikt, ka cilvēki, kuri ir pretīgākie, zemiskākie zvēri uz pasaules, ir labāki par dzīvniekiem, tad man viss ir skaidrs.

  • Laura 4 gadi iepriekš

   Kas Tu pajols esi? Nevines un es atkārtoju NEVIENS GAĻĒDĀJS nav labāks par dzīvnieku!!!! Tu domā, ka tikai tāpēc, ka dzīvnieks nerunā Tavā valodā, viņš skaitās neattīstīts un tāpēc apēdams? Smiekli nāk, es domāju, ka puisis rakstā izdarīja pareizo izvēli, jo tāda sieviete tikai “izēdīs” Tavu dvēseli un naudas maku, tur pretim suns bez vārdiem, tikai ar savu klātbūtni nesīs vairāk laimes kā puiša bijusī, kā arī tagad viņam ir visas iespējas satikt kārtīgu sievieti nevis zeltraci.
   Kas tas, vispār, par idiotismu uzskatīt, ka apēst dzīvnieku ir normāli? Tu neesi gaļēdājs, Tu esi augēdājs, papēti savu ķermeņa uzbūvi, salīdzini ar gaļēdāju. Tu arī neesi īsts mednieks, jo savu gaļu izcep, nevis, vispirms pats ar saviem zobiem nomedī un uz vietas apēd neceptu, nevārītu un ar visām iekšām un kažoku, ģenetālijām un kauliem. Zālēdājs nepārstrādā gaļu kā gaļēdājs, tāpēc, tad, kad Tavi asinsvadi aizd*rsīsies ar visādiem mēsliem un Tu saslimsi ar vēzi vai ķersi infarktu, es sēdēšu uz dīvāna, glaudīšu savus kaķus un plaukšķināšu, ka par vienu idiotu uz mūsu zemes, nu jau, ir mazāk. Āmen!
   P.s. Ja Tomēr izvēlies apstrīdēt manu viedokli…labi, turpini ēst gaļu, bet liec mierā neaizsargātos dzīvniekus un ej nomedī kādu cilvēku. Tā tam dabā būtu jābūt vai ne tā? Dzīvnieks ēd dzīvnieku, tātad cilvēks cilvēku, nevis koks ēd Tīģeri. 😉

   • esss 4 gadi iepriekš

    jobanie grauzēji atkal sarosijušies! 😀 😀 😀

  • esss 4 gadi iepriekš

   nevis viens, bet ar savu sunīti! 😀

  • Sanchoy2010 4 gadi iepriekš

   Robi ,tu esi riktiigs lashara.. Un 100 procenti tev nav labu draugu… cilveeks kursh ir tik nereaals egoists un dziiva rabiiba priesh vinja ir tikai kaadam darbam,nevar buut nevienam labs un uzticams draugs.. Jo ir skaigis un pashmiilis.

  • Ilze 4 gadi iepriekš

   To Robis – nepiekrītu, ja cilvēkam ir dzīvnieks, ka tas nozīmē, ka tam ir kaut kādas problēmas ar līdzcilvēkiem. Necienu cilvēkus, kuri paņem dzīvnieku un domā, ka dzīvnieks ir spēļmantiņa, kuru jebkurā brīdī var paņemt un, ka nevajag, nolikt “plauktā”. Cilvēkam ir jāuzņemas atbildība, par to, ko ir pieradinājis. Es uzskatu, ka šij’ meitenei ir kaut kādas problēmas pret dzīvnieku, vai nespēj uzņemties atbildību. Es esmu puiša pusē, uzskatu, ja ir atvērta sirds, cilvēks var pieņemt dzīvnieku. Necienu un nosodu cilvēkus, kuri ar vieglu roku atdod savu dzīvnieku citiem vai patversmē, labākajā gadījumā. Dzīvnieks ļoti labi jūt un pierod pie saimnieka un tam ir ļoti grūti pāriet pie cita saimnieka. Iespējams dēļ tā, ļoti daudzi dzīvnieki nespēj adoptēties “jaunajās” mājās, mainās dzīvnieka raksturs un dzīvnieks sāk darīt lietas, ko nebija darījis pirms tam.

  • xxxxx 4 mēneši iepriekš

   Reāli idiotisks komentārs!

 4. Agy 4 gadi iepriekš

  Vot to es saprotu, malacis! Suns ir pats labākais draugs kas vien var būt, viņš nerunā, bet savu mīlestību izrāda savādāk 🙂 priekš kam tādu veceni, kas liek no sunīša atbrīvoties?? 🙁 ja tā būtu īstā un vienīgā , tad suns nekad netraucētu 😉 visu cieņu šim puisim :))) viņam dzīvē vēl laime atnāks :)))

 5. Elīna 4 gadi iepriekš

  Es pilnīgi piekrītu puisim .
  Ja man būtu tāda pati situācija , es izdarītu to pašu izvēli !
  Cilvēki nāk un iet , bet suns paliek līdz mūža galam :))
  Tāpēc pilnīgi piekritu tam puisim 🙂

 6. Edgars 4 gadi iepriekš

  Viss, protams ir forši un mīļi, bet rodas tāds jautājums, kāpēc tad tas puisis četrus gadus dzīvoja ar meiteni ja viņa tik slikta?

  • Dany 4 gadi iepriekš

   Viņš pēc 4 gadu ilgām attiecībām nedzīvojot kopā, nolēma sākt dzīvot kopā. Ar suni sāks un pēc pāris gadiem čalis skuķim zem papēža pamatīgi un lupata.

Komentē

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?